* * * * * * MaaaaaaaJ 2004 w MARCU! * * * * * *

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 262)
 • Autor
  Wpisy
 • #86008

  maj-2004

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

  [i]wiosenne POZDROWIONKA!

  #1313106

  anika2004

  Re: * * * * * * MaaaaaaaJ 2004 w MARCU! * * * * * *

  czyżbym pierwsza odpowiadała na nowym wątku? Tak żadko mam czas na forum i taki fuks?! Wiosennie mi sie zrobiło tak żółto – zielono, ech rozmarzam się. Przedstawiam Wam po długaśnym czasie moje dwie królewny:

  Pobrałam dziś wniosek do przedszkola – do końca marca trzeba go złożyć i od września Ala bedzie przedszkolakiem – to brzmi dumnie!

  Ania, Ala i Malwinka  #1313107

  sylaz

  Re: * * * * * * MaaaaaaaJ 2004 w MARCU! * * * * * *

  Przyznaj się, że czekałaś aż Marta wstawi nowy wątek;-)

  Wreszcie możemy podziwiać Twoje dwa skarby:)))
  Ala widać duża dumna siostryczka, a Malwinka rośnie jak na drożdżach:) Jak stosunki siostrzane się układają?

  Sylwia &

  #1313108

  ula77

  Re: * * * * * * MaaaaaaaJ 2004 w MARCU! * * * * * *

  Dziewczyny cudo

  ula i kubuś (05.05.04)

  #1313109

  ula77

  Co zrobić gdy dziecko nie chce iść do przedszkola?

  Takie mam własnie pytanie jak jest tytuł. Kuba za nic nie chce iść do przedszkola on idzie do szkoły a do przedszkola za nic. Koniecznie chcę go zapisać bo niestety wychowywany wśród dorosłych stroni od dzieci.
  Jak jest w towarzystwie obcych dzieci np. w piaskownicy to idzie w inne miejsce gdzie dzieci nie ma, nie moge go przekonac że z dziećmi można się bawić.
  Pomóżcie bo az się boję zbliżającego się września w przedszkolu. Oboje z mężem pracujemy i narazie jest z opiekunką ale chciałabym żeby zaczął przebywać trochę również między dziećmi bo niedługo stanie sie „straym malutkim”. Co mam zrobić żeby go jakoś zachęcić.
  Był w przedszkolu zobaczyc i pani wzięła go do srodka więc poszedł sobie do jakiegoś autka ale podeszły przedszkolaki i on szybciutko wrócil do tatusia.

  ula i kubuś (05.05.04)

  #1313110

  sylaz

  Re: Co zrobić gdy dziecko nie chce iść do przedszkola?

  Nie wiem co ci poradzić. U nas narazie Wiki chętnie idzie do przedszkola, ale jak będzie okaże się w sierpniu na zajęciach adaptacyjnych.
  Ja przezornie biorę pierwszy tydzień września urlop, a mąż drugi tydzień i w razie czego będziemy ją wcześniej zabierać z przedszkolal aż się przyzwyczai.
  Tylko Wiki bardzo lubi bawić się z dziećmi:)

  Może Kubuś też polubi chodzenie do przedszkola, może na początku nie dawajcie go na cały dzień, tylko na krócej, jeśli macie taką możliwość, żeby mały się nie zniechęcił bardziej.

  Sylwia &  #1313111

  martynapinia

  Re: * * * * * * MaaaaaaaJ 2004 w MARCU! * * * * * *

  Taka ładna stronka a za oknem wrrrrr.

  #1313112

  martynapinia

  Re: Co zrobić gdy dziecko nie chce iść do przedszkola?

  Nie martw się.Dominika przygotowywałam do przedszkola dość wcześnie.Dostał sie do dwóch przedszkoli.Moja mama poszła[ja pracowałam] na dni otwarte do jednego i do drugiego żeby zobaczyć jak mu sie spodoba.Uciekł z jednego i drugiego nie dał sie przekonać.
  Przez miesiąc chodzenia płakał i trzymał sie mnie jak małpka pani musiała go ode mnie odrywać a ja plakałam razem z nim.TEraz nie żałuje że sie nie poddałam większość rodziców jak mieli takie problemy rezygnowali z przedszkola.

  Wydaje mi się że z Nelką będe bardziej miękka i jak będą takie sensacje to chyba zrezygnuje

  Także na razie się nie martw a może akurat Kubusiowi sie spodoba

  #1313113

  martynapinia

  GALERYJKA TRZYLATKOWA

  Mogę zrobić oczywiście jak będe miała z czegoaktywność w majówkowie spada i się okaże że tylko będe miałą zdjecia 5-ciu osób.
  Przysyłajcie dziewczynki do mnie zdjęcia z urodzin ,roczku, 2 latek i 3.Adres w moich danych.
  Przez cały marzec będe czekać a w kwietniu coś sklece.
  Dlatego chcę tak wcześnie zdjecia bo chcę sie wyrobić do maja w międzyczasie czekają mnie przygotowania do komunii także wolę mieć wcześnie te zdjecia.

  Ile chętnych jest na dzień dzisiejszy!!!!!

  #1313114

  bea-bea

  Re: * * * * * * MaaaaaaaJ 2004 w MARCU! * * * * * *

  czesc, u nas chorowicie, w tamtym tyg. ja załapałam grypę to od niedzieli, we wtorek radek dostał goraczki wieczorem, w srodę lekarka stwierdziła zap. gardła i migdałków – antybiotyk na 4 dni (2 dni wysoka temp., potem niby ok), z piatku na sob. w nocy kaszel i w sobote znów u lekarza, stwierdzone zapalenie oskrzeli i nastepny antybiotyk na 7 dni
  no a niestety od poniedziałkowego popołudnia jestesmy w szpitalu :(, bo Radek w pon. od rana miał wysoka gorączkę i po przeciwgorączkowych srodkach tylko na 2-3 h mu lekko opadała, siedzimy więc w szpitalu, szlak mnie trafia bo miał pobierana krew na badania w pon. i rtg w pon. i do dzisiaj nie ma wyników, nawet ten rtg nie opisany, to ja nie wiem na czym tam diagnoza polega 🙁
  bo u niego słyszały te lakarki wszystkie (co go badały), zmiany w oskrzelach, nie słyszały w płucach ale podejrzewały zapalenie płuc
  no i sie nabyłam w pracy 3-4h w pon., bo zraz potem jak mi Mariusz powiedział, że Radek ma taką temp. kazałam mu go wpakowac do taxi i jechać od razu do szpitala, a ja tam z pracy poszłam, teraz po tygodniu swojego chorobowego jestem znowu na urlopie

  na razie
  B  #1313115

  filipinka2004

  Re: * * * * * * MaaaaaaaJ 2004 w MARCU! * * * * *

  Wow! Wiosna! Jak radośnie się zrobiło!


  Agnieszka i Małgosia

  #1313116

  filipinka2004

  Re: Co zrobić gdy dziecko nie chce iść do przedszk

  A może znaleźć mu jakiegoś kolegę, z ktorym mógłby się bawić. W jego wieku. Takiego, który odwidzałby go w domu. Gośka mimo, że, mam nadzieję już niedługo, jedynaczka, własciwie od urodzenia miała towarzystwo dzieci. Najpierw sądsiada starszego o 8 miesięcy, teraz ma Kingę – swoją rówieśnicę. Nie wiem czy dlatego, ale dzieci bardzo lubi. Do przedszkola chce iść, ale i tak spodziewam się sensacji, bo nie bardzo lubi się z rodzicami rozstawać. Może to wina tego, że zaraz po macierzyńskim poszłam do pracy? A małża tylko w weekend w domu uświadczysz?
  Mamy za to inny problem. Gośka dzieci lubi, ale dantejskie sceny urządza jak tylko któreś chce się bawić jej zabawkami. NIe wiem skąd w niej taka awersja do dzielenia się. Ostatnio w kościele na widok zbliżającej się maleńkiej dziewczynki, która i tak bardziej zainteresowana była kratą w podłodze niż czymkolwiek innym, moja Córunia słodka wrzasnęła – „NIe dam torebki!” (tej, z którą przyszła). A że akurat w kościele była cisza to wyobraźcie sobie efekt.


  Agnieszka i Małgosia  #1313117

  filipinka2004

  Re: * * * * * * MaaaaaaaJ 2004 w MARCU! * * * * *

  Zgadzam się z przedmówczynią 😉


  Agnieszka i Małgosia

  #1313118

  filipinka2004

  Re: * * * * * * MaaaaaaaJ 2004 w MARCU! * * * * *

  szybkiego powrotu do zdrowia!


  Agnieszka i Małgosia

  #1313119

  filipinka2004

  Re: GALERYJKA TRZYLATKOWA

  My! 😉


  Agnieszka i Małgosia

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 262)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close