macica dwurożna

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #80031

  abeetle

  witam!! szukam dziewczyn, ktore mają macicę dwurożną!!
  Ja niedawno dowiedziałam się że mam dwurożną macicę i w dodatku mam dwie macice!! Długo nie mogłam zajść w ciążę a po zajściu w ciążę okazało się,że zamiast noramlnego zarodka jest „puste jajo płodowe” i poroniłam w drugim miesiącu. Dziewczyny czy nie znacie jakiegoś dobrego lekarza w Krakowie który byłby doświadczony w prowadzeniu przy tej wadzie??Kaja

  #1097483

  anetal

  Re: macica dwurożna

  Witaj,
  Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty 🙁
  Niestety nie znam się na Twoim problemie związanym z macicą, ale może dobrze by było gdybyś napisała o tym problemie również na forum dla starających się. Tam zagląda więcej dziewczyn i może tam się znajdzie ktoś, kto będzie potrafił Ci pomóc.
  Trzymaj się
  Aneta  #1097484

  agak29

  Re: macica dwurożna

  Pewnie miałaś robione HSG. U mnie na HSG też wyszło że macica dwurozna. Zostałam skierowana na laparoskopie i histeroskopie żeby sprawdzic droznośc jajowodów i obejrzec tą macice. W czasie zabiegu okazało się że zamiast macicy dwuroznej mam błone w macicy na 2/3 długości. Została ona wycięta i teraz mam normalna macice oraz dwójkę dzieci na stanie:)
  Nie mam pojęcia co zrobic jak sie ma dwie macice. Ale na chłopski rozum jesli chociaż jedna ma normalnie wyjscie oraz połączenie z jajowodami to wg mnie nie ma problemu.
  Aha jeszcze jedno. Po hsg jak siedziałam i płakałam lekarz powiedział że w trakcie laparoskopii jesli to rzeczywiscie dwurozna macica to oni jakos ją przerobią i będzie normala tylko ciut mniejsza. A ponieważ to mięsień to w czasie ciąży normalnie będzie funkcjonowac.
  Głowa do góry.
  Pozdrawiam i jak co pisz na priva bo żadko tu zaglądam

  Aga + Iza + Patryk

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close