Macica dwurożna-pilne

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #13473

  catty

  Czy ktoś coś słyszał/wie cokolwiek na ten temat??? Jeśli tak to bardzo proszę o wiadomości!!!! Jestem w 4 miesiąu ciąży i dowiedziałam się że mam taką budowę macicy, właśnie poczytałam na ten temat i jestem przerażona!!! (możliwość poronienia!)
  Przepraszam że poruszam ten wątek tutaj, ale inaczej nie da się szybko dotrzeć do wszystkich “mamowatych”. Z góry dziękuję za odpowiedzi

  Catty, Misiek i Dzidziuś (25.08.03)

  Edited by Catty on 2003/03/07 20:42.

  #204596

  Anonim

  Re: Macica dwurożna-pilne

  Ja ma macicę dwurożną i nie miałam żadnych problemów a wręcz przeciwnie! ciąża mi słuzyła, latałam, biegałam, i stresów też troche przeszłam (na egzaminach) i nic!!!
  mały nie chcial wyjść!!! wywoływali poród 🙂 więc to chyba nie ma znaczenia. Dzień przed pójsciem do szpitala , walilam kotlety, robiłam pranie i zmywalam podłogi a On siedział i siedział.

  Ania mama Michalka  #204597

  zula

  Re: Macica dwurożna-pilne

  Wiesz, jeśli taka budowa macicy nie przeszkodziła Ci w zajściu w ciążę, to powinno być raczej w porządku…. niemniej jednak lepiej żebyś była pod opieką dobrego specjalisty… moja znajoma z dwurożną macicą dłuuuuugo nie mogła zajść w ciążę, w końcu się udało i dziś ma wspaniałe bliźniaki… ale fakt, cały czas jej ciąża była bardzo skurupulatnie monitorowana…..
  3mam z was kciuki – będzie dobrze

  Ania i 2,5-miesęczny Wiktorek

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close