Macica dwurożna-pilne

Czy ktoś coś słyszał/wie cokolwiek na ten temat??? Jeśli tak to bardzo proszę o wiadomości!!!! Jestem w 4 miesiąu ciąży i dowiedziałam się że mam taką budowę macicy, właśnie poczytałam na ten temat i jestem przerażona!!! (możliwość poronienia!)
Przepraszam że poruszam ten wątek tutaj, ale inaczej nie da się szybko dotrzeć do wszystkich “mamowatych”. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Catty, Misiek i Dzidziuś (25.08.03)

Edited by Catty on 2003/03/07 20:42.

2 odpowiedzi na pytanie: Macica dwurożna-pilne

Dodane ponad rok temu,

Re: Macica dwurożna-pilne

Ja ma macicę dwurożną i nie miałam żadnych problemów a wręcz przeciwnie! ciąża mi słuzyła, latałam, biegałam, i stresów też troche przeszłam (na egzaminach) i nic!!!
mały nie chcial wyjść!!! wywoływali poród 🙂 więc to chyba nie ma znaczenia. Dzień przed pójsciem do szpitala , walilam kotlety, robiłam pranie i zmywalam podłogi a On siedział i siedział.

Ania mama Michalka

zula Dodane ponad rok temu,

Re: Macica dwurożna-pilne

Wiesz, jeśli taka budowa macicy nie przeszkodziła Ci w zajściu w ciążę, to powinno być raczej w porządku…. niemniej jednak lepiej żebyś była pod opieką dobrego specjalisty… moja znajoma z dwurożną macicą dłuuuuugo nie mogła zajść w ciążę, w końcu się udało i dziś ma wspaniałe bliźniaki… ale fakt, cały czas jej ciąża była bardzo skurupulatnie monitorowana…..
3mam z was kciuki – będzie dobrze

Ania i 2,5-miesęczny Wiktorek

Znasz odpowiedź na pytanie: Macica dwurożna-pilne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
opuchlizna i drętwienie??? post chyba do smoki
to już końcówka mojej ciązy (38 tydzień) i strasznie puchną mi nogi do tego drętwieja mi strasznie palce u rąk, zresztą ręce tez mam całe opuchnięte. O ile dobrze
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Macica dwurożna - pomóżcie!!
Czy ktoś coś słyszał/wie na ten temat??? Jeśli tak to bardzo proszę o wiadomości!!!! Dowiedziałam się że mam taką budowę macicy, i właśnie poczytałam na ten temat i jestem przerażona!!!
Czytaj dalej