magnez

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #63553

  women

  Pielęgniarka podająca mi zastrzyk z żelaza (mam anemię) powiedziała mi, abym brała magnez i piła sok z buraków i pokrzywy. Że przy magnezie żelazo lepiej się wchłania, a także magnez hamuje skurcze macicy. Że miała taki problem jak ja tj. twardnienie macicy i na to brała magnez i jej pomagało, że też jej przepisali fenoterol, ale zaszkodził jej i od tamtej pory brała już tylko magnez i nospę. Mi fenoterol też szkodzi (mimo, iż biorę isoptin od serca), więc zastanawiam się czy i dla mnie to nie byłoby najlepsze wyjście.

  #806704

  qr-chuck

  Re: magnez

  Tyle że nagle odstawiając fenoterol możesz urodzić…
  Wiesz, jak czytam o tych Twoich lekarzach to mnie trafia – jeśli dobrze zrozumiałam wypuścili Cię do domu z 6 tabletkami fenoterolu dziennie! Z tego co się dowiedziałam jak leżałam na patologii w IMiDz to jest końska dawka – powinni Ci ją zredukować do max 3, ale w szpitalu – żeby można było w razie czego podłączyć kroplówkę… Max 3 tabletki dziennie to był warunek konieczny, żeby kogoś wypisali…
  Nie radziłabym Ci odstawiać tego typu leków na własną rękę, ale zawsze możesz zagadać z lekarze, co on wymyśli.
  Pozdrawiam,
  Anka i Aśka (29.04.04)  #806705

  aruga

  Re: magnez

  Zgadzam się z kurczakiem, lepiej sama nie eksperymentuj. Najlepiej poradź się lekarza. Może rzeczywiście stopniowo zredukuje cI ten fenoterol.
  Ja też mam skurcze (z tym, że całkowicie bezbolesne), ale mi zalecili na razie no-spę, ale dodatkowo kupiłam sobie magnez. Rzeczywiście jest jakby lepiej.

  #806706

  mentusia

  Re: magnez

  mi lekarz powiedzial ze biorac witaminki codziennie mam w nich wszystkie elementy i nic wiecej nie biore….. ciekawe czy to prawda???

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close