Majtki „jednorazowe”

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #28520

  emkaf

  Być może większość z Was o nich słyszała, ale ja przyznam się do niewiedzy na ten temat, mimo iż dwa porody mam już za sobą – może to jest swojego rodzaju nowość – chodzi o jednorazowe majtki, zalecane m.in. po porodzie – są o tyle wygodne, że bez żalu można je po prostu wyrzucić.
  Dziś kupiłam w aptece komplet (8 par) za niecałe 9 zł. Było kilka rozmiarów i wydaje mi się, że pomysł nie jest zły. Może którejś z Was się przyda. Czasem po porodzie dość długo się krwawi i wtedy można z takiego wynalazku skorzystać.
  Ewa (10.11)

  #378729

  maggi

  Re: Majtki \”jednorazowe\”

  ja kupiłam w aptece na sztuki chyba po 2,50, wyglądają jak takie ażurowe z króciutkimi nogawkami, mam nadzieję że wkrótce je przetestuję!, maggi i córcia 10.10.03

  MAGGI  #378730

  magdzik

  Re: Majtki \”jednorazowe\”

  Ja korzystałam z nich. W szpitalu co prawda goniono mnie bym wietrzyla krocze i nie osłaniała go niczym poza koniecznym podkładem, ale ciężko się chodziło po korytarzu z podpaską między nogami.
  Moje majtki jednorazowe mnie ciut ciut cisnęły, a szczegolnie te „nogawki”, więc bez najmniejszego żalu je ponacinałam. Ale szczerze przyznam, że można sie obyć i bez takich majtek.

  Pozdrawiamy,

  Magda i Albercik ur. 8.09.03

  #378731

  mausky

  Re: Majtki \”jednorazowe\”

  Ja tez kupiłam, zobaczymy, czy się sprawdzą.

  Aneta i Tymek (20.10.2003)

  #378732

  daga25

  Re: Majtki \”jednorazowe\”

  To jest fajna rzecz. Ja używałam tych gatek. Położne u mnie w szpitalu nie pozwalały nosić bielizny bo trzeba było wietrzyć krocze, ale na te gatki się zgadzały. Szczególnie nieocenione w nocy. No i w dzień raczej ze względów estetycznych, bo z tymi wielkimi wkładkami wyglądałam jakbym usiadła w kajaku , z przody i z tyłu koszuli robiły się namioty, więc gatki ładnie wszystko trzymały na miejscu. Polecam!

  Daga i Zuziak 21 kwietnia 2003

  #378733

  garfield

  Re: Majtki \”jednorazowe\”

  Ja kupilam i sie nie przydały….wywalilam całe opakowanie nieuzywanych.
  Przez 1 tydzien po porodzie lezalam bez bielizny włózku na podkladzie (polecam te jednorazowe podkłady do kupienia w aptece), a potem jak juz wstalam uzywalam normalnych i niezabrudzily sie ani raz. Bo krwawienie nie bylo juz mocne.
  Poztym te majtki sa ogromne!!! Jak flaga na maszcie 🙂

  Gosia i księżniczka Sara ur 23.09.02

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close