Majtki jednorazowe

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #32906

  sylwia123

  Mam pytanko. Czy majtki jednorazowe są w różnych rozmiarach, czy w jednym standardowym? Jeżeli w różnych to jakie najlepiej mieć, aby były w sam raz.

  I jeszcze jedno. Jak fachowo nazywają się podkłady higieniczne używane po porodzie? Czy wystarczy, że mąż powie w aptece że chce takie podkłady i mu dadzą i nie odeślą z kwitkiem?

  Dzięki za każdą odpowiedź.

  #434337

  aga23

  Re: Majtki jednorazowe

  Majtek jednorazowych nie używałam.
  W większości szpitali zakazują stosowania majtek – jiedy byłam w ciąży strasznie się buntowałam jak to? Po porodzie sama zrozumiałam – nic nie uraża i szybciej się goi.

  A co do podkładów – niech powie pieluchy bella takie jak podpaski tylko duże dla żony po porodzie – będą wiedziały o co chodzi.

  pozdrawiam

  Agnieszka + Dominiczka(16.01.01)+ Dzidzi(20.04.04)  #434338

  jolkab

  Re: Majtki jednorazowe

  Majtki jednorazowe maja swoje rozmiary.Choć jak ja kupowałam w aptece to sprzedajaca nie zapytała mnie o rozmiar.Dopiero w domu zobaczyłam, że na opakowaniu napisane jest rozmiar 40. A co do podkładów to nazywaja się pieluchy Bella(niech maż doda, że takie dla kobiet w połogu).

  #434339

  agatunka

  Re: Majtki jednorazowe

  majtki jednorazowe są w różnych rozmiarach.Powinno się kupić o rozmiar większy niż normalnie. Z tego co wiem lepszxe są tak zwane majtki siatkowe ( też można kupić w aptece) są one przewiewne i nie urażają jak te jednorazowe. A co do podkładó to jak mąż powie w aptece że to dla kobiety po poroodzie to będę wiedziały o co chodzi.
  Pozdrawiam Agata i 38 tyg brzuszek

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close