Mała śpi niespokojnie czasem kwiląc przez sen..

Witam wszystkie Panie, Panów.. użytkowników tego portalu.
Od 10 dni jestem szczęśliwą mamą, Zosia urodziła się po cesarskim cięciu, ważyła 4260g i miała 57cm. Zdrowa, silna (po kilku dniach już sama, leżąc na brzuszku, unosi głowę). Bardzo spokojna, przy przebieraniu, kąpieli i przy zastrzyku jedynie płacze kilka chwil.

Karmiona piersią, po kilku incydentach z butelką, jako, że laktacja po cięciu nie jest od samego początku. Karmiona na żądanie. Od wczoraj, przedwczoraj, Zosia bardzo niespokojnie śpi. Czasem zakwili przez sen. Czasem chwilkę się pokręci, pogrymasi podkurczając nóżki, napinając się mocno. Kupki 4-5 dziennie, zółte, lekko ziarniste, ale są. Mocz również. Wczoraj wieczorem, podczas karmienia tak naglę i tak mono zasnęła, że poważnie się wystraszyliśmy z mężem.

Dziś znów, nie może zasnąć na dłużej niż godzinka -dwie. Śpi bardzo niespokojnie. Temperatury nie ma. Powinnam się tym martwić?! Dziecince daję kilka łyczków dziennie herbatki z kopru, niesłodzonej. Ale to dosłownie, 6-8 łyczków na całą dobę.

2 odpowiedzi na pytanie: Mała śpi niespokojnie czasem kwiląc przez sen..

monik12013-05-06 14:26:48

Witam,

Proponuję skontaktować się chociaż telefonicznie z położną, która opiekuje się Panią i Pani dzieckiem lub doradcą laktacyjnym (lub z pediatrą). Może jest to kwestia Pani odżywiania (potrawy tłuste lub ciężko strawne) mogą powodować kolkę niemowlęcą i wtedy dziecko będzie się wiercić. Z tego co pamiętam maluchy karmione piersią nie potrzebują “dopajania” herbatką ponieważ pokarm naturalny dostarcza odpowiedniej ilości wody.

atoar2013-06-24 11:38:05

Prośba do wszystkich matek by kontrolowały swoje dziecko i chronły je na wizycie laryngologicznej, twoje dziecko może być zagrożone i upośledzane latami może mieć różne następstwa w dziecinstwie i w wieku dorosłym nie do zauważenia przez lata przy wychowaniu, nawet może być zwyrodnione,ponieważ firma T-Mobile robi nie legalne badania na dzieciach i młodzieży które mogą się przyczynić do trwałego upośledzenia.Dzieci mogą się źle uczyć mieć różne powikłania zdrowotne mieć upośledzony wzrok i nie ukończyć edukacji na odpowiednim poźiomie.Szczególną uwagę należy poświęcic podczas wizyty lekarskiej czy lekarz nie umieszcza głęboko w uchu małego przedmiotu w wielkości dwóch główek od zapałek bardzo słabo widoczne,jest to urządzenie elektroniczne które wykonuje firma w dachau dokł Telefunken na zamówienie firmy T-Mobile które to urządenie odbiera fale emitowane z stacji BTS i po przetworzeniu emituje do mózgu fale, które mogą wpływać na różne stany po osłabienie samopoczucia i koncetracji a nawet mogą zatrzymać akcje serca.

Znasz odpowiedź na pytanie: Mała śpi niespokojnie czasem kwiląc przez sen..?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Dzień matki :)
Jak spędzacie? Jakieś specjalne tradycje? Jak wyglądało to w Waszym rodzinnym domu, a jak teraz kiedy już same posiadacie dzieci? :) Co kupujecie swoim mamo w tym szczególnym dniu? Pytam z ciekawości, ponieważ szukam
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
Przewlekła biegunka- czy to może być clostridium?
Mój maż ostatnio był długo bardzo chory i brał dużo antybiotyków, okazało się, że ma clostridium difficile, które oczywiście leczy jednak moje dziecko ostatnio walczy z biegunka i zastanawiam się
Czytaj dalej