male pytanko

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #15869

  katii

  mam takie pytanie: jak czesto kopia dzidzie w 22tyg? moja tak z 5-6 razy dziennie-martwie sie ze za malo:(pozdro dla wszystkich!

  #231476

  agula24

  Re: male pytanko

  Nie pamiętam dokładnie ile razy kopał mój bobas ale cały czas czułam – trochę rano jak się ruszał ,potem trochę w południe i przed zaśnięciem. Mówiłam juz do męża że nasza dzidzia będzie bardzo spokojna-…do czasu! Chyba teraz już sporo przytył bo siły ma sporo i wali rączkami i nóżkami gdzie popadnie o różnych porach dnia (z małymi przerwami) nieraz mam wrażenie jakby nic nie robił tylko się wiercił. Wydaje mi się że poprostu na początku miał sporo miejsca i nie raz może nawet nie czuła tego wiercenia- teraz jest inaczej, aż się boję co to za wiercipięta urośnie! Może i Ty masz dużo miejsca jeszcze dla dzidzi i wód płodowych i nie zawsze czujesz? Nic się nie mart da Ci jeszcze popalić a jak w żebra przywali to sama przyjemność :))))- no jeszcze troszkę, chyba że po mamusi albo tatusiu takie spokojne :))))))))

  agula24 ( 07.06.2003)  #231477

  ykke

  Re: male pytanko

  No moja dzidzia tez mi się jakaś spokojna wydaje(23 tydz.) Jeszcze nigdy nie poczułam jej na stojąco! Zawsze rano(najmocniej-pewnie z głodu:)) mnie kopie,czasem leciutko w nocy(jak się przebudzę oczywiście), no i w ciągu dnia jak odpoczywam. Czekam na porzadne kuksańce!

  Izka 23.08

  #231478

  jane

  Re: male pytanko

  Oj, to na pewno bardzo dużo. W tym okresie mogą się nawet zdarzyć dni, że wcale jej nie będziesz czuła, czego Ci nie życzę, bo można wtedy nieźle się denerwować. W każdym razie ja tak miałam i za każdym razem podczas badania wszystko było ok. Tak że nie masz się co denerwować. Pozdrawiam!!!

  Beata z Małgosią (04.05.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close