Maleńka radość.

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #19567

  monka

  Odebrałam dziś wyniki badań genetycznych, pani powiedziała, że wszystko w porządku. Radośc jest maleńka, bo wiem, że najczęsciej te wyniki sa w porzadku i jeszcze długa droga przede mną, ale zawsze to kroczek do przodu. Teraz czekam na miesiączkę, mam nadzieję, że juz nie za długo i robię kolejne badania, zaszczepiłam sie też na żółtaczkę i zbadałam różyczkę. Próbuję coś robić, żeby mieć poczucie, że coś zrobiłam, ale co z tego będzie?!

  Monika

  #273335

  ika

  Re: Maleńka radość.

  Monka!!! To wspaniała nowinka!! Cóż ja Cie powiem, że u nas to była wielka radość. Naprawdę. No bo w przypadku genetyki to niewiele można poprawić i gdyby coś było nie tak….
  Mi wykonywanie badań dało większą pewność siebie, poczucie, że ze swojej strony robię wszystko, by koszmar nie powórcił – mimo braku konkretnych przyczyn wciąż jestem zadowolona z ich wykonania. Czas , który czekałam na kolejne starania dał mi odrodzenie nadzieji, że uda się , że wszystko może być dobrze – że i ja będę mamą . Na pewno jest we mnie strach, ale oczekiwanie, radość i nadzieja przeważają.
  Tak więc bardzo się cieszę, że Twoje pierwsze badania wyszły prawidłowo gratuluję, gratuluję z całego serducha i życzę dalszych fantastycznie dobrych wyników
  pozdrawiam serdecznie

  ika  #273336

  monka

  Duża radość.

  Masz rację, to duża radość. Mam nadzieję, że szybko przybiegniesz do nas z dobrymi wiadomościami. Ja chyba tym razem odczekam 6 miesięcy, może poprzednim razem nie miało znaczenia to, że odczekałam cztery, ale teraz bałabym się nawet USG, pewnie ten strach nie minie, ale może zmaleje.

  Monika

  #273337

  z-kasia1

  Re: MRadość wielka;-))

  HEJ
  Jaka maleńka, jaka maleńka ???!!! Cieszkę się razem z Tobą, każda taka dobra wiadomość to sukces dla naszego kącika; Im więcej takich sukcesów, tym większa radość. Pozdrawiam Cie serdecznie, mam nadzieję, że dalej równie pójdzie dobrze .

  Kasia

  #273338

  ninka

  Re: Maleńka radość.

  Kasia ma rację to ogromna radość. Przynajmniej z tej strony wiesz, że wszystko jest w porządku:) Odczekaj swoje zrób jeszcze wszystkie badania, które nie daja Ci spokoju. Wierzę, że wszystkim nam sie uda.
  pozdrawiam

  Ninka
  moje temperaturki

  #273339

  violes

  Re: Maleńka radość.

  No ja niewiem czy to taka maleńka radość,to bardzo DUZZZZA radość.W którymś poście opisałam o tej całej genetyce,przez która własciwie teraz muszę jeszcze odczekac jeszcze jakies 3-4 miesiace.Karitypy wyszły ok,ale pani doktor zagłębiła sie bardziej ,noi niestety wynalazła powód do przyczepienia sie buuuu……noi czekamy.
  Wysyłam pozytywne fluidy,coby wszystko wyszło ok,a napewno wyjdzie :-)))
  pozdrawiam
  violes  #273340

  monka

  Re: Maleńka radość.

  Dziękuję wam, macie rację, to nie taka mała radość

  Monika

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close