Maleńka radość.

Odebrałam dziś wyniki badań genetycznych, pani powiedziała, że wszystko w porządku. Radośc jest maleńka, bo wiem, że najczęsciej te wyniki sa w porzadku i jeszcze długa droga przede mną, ale zawsze to kroczek do przodu. Teraz czekam na miesiączkę, mam nadzieję, że juz nie za długo i robię kolejne badania, zaszczepiłam sie też na żółtaczkę i zbadałam różyczkę. Próbuję coś robić, żeby mieć poczucie, że coś zrobiłam, ale co z tego będzie?!

Monika

6 odpowiedzi na pytanie: Maleńka radość.

ika Dodane ponad rok temu,

Re: Maleńka radość.

Monka!!! To wspaniała nowinka!! Cóż ja Cie powiem, że u nas to była wielka radość. Naprawdę. No bo w przypadku genetyki to niewiele można poprawić i gdyby coś było nie tak….
Mi wykonywanie badań dało większą pewność siebie, poczucie, że ze swojej strony robię wszystko, by koszmar nie powórcił – mimo braku konkretnych przyczyn wciąż jestem zadowolona z ich wykonania. Czas , który czekałam na kolejne starania dał mi odrodzenie nadzieji, że uda się , że wszystko może być dobrze – że i ja będę mamą . Na pewno jest we mnie strach, ale oczekiwanie, radość i nadzieja przeważają.
Tak więc bardzo się cieszę, że Twoje pierwsze badania wyszły prawidłowo gratuluję, gratuluję z całego serducha i życzę dalszych fantastycznie dobrych wyników
pozdrawiam serdecznie

ika

monka Dodane ponad rok temu,

Duża radość.

Masz rację, to duża radość. Mam nadzieję, że szybko przybiegniesz do nas z dobrymi wiadomościami. Ja chyba tym razem odczekam 6 miesięcy, może poprzednim razem nie miało znaczenia to, że odczekałam cztery, ale teraz bałabym się nawet USG, pewnie ten strach nie minie, ale może zmaleje.

Monika

z-kasia1 Dodane ponad rok temu,

Re: MRadość wielka;-))

HEJ
Jaka maleńka, jaka maleńka ???!!! Cieszkę się razem z Tobą, każda taka dobra wiadomość to sukces dla naszego kącika; Im więcej takich sukcesów, tym większa radość. Pozdrawiam Cie serdecznie, mam nadzieję, że dalej równie pójdzie dobrze .

Kasia

ninka Dodane ponad rok temu,

Re: Maleńka radość.

Kasia ma rację to ogromna radość. Przynajmniej z tej strony wiesz, że wszystko jest w porządku:) Odczekaj swoje zrób jeszcze wszystkie badania, które nie daja Ci spokoju. Wierzę, że wszystkim nam sie uda.
pozdrawiam

Ninka
[Zobacz stronę]

violes Dodane ponad rok temu,

Re: Maleńka radość.

No ja niewiem czy to taka maleńka radość,to bardzo DUZZZZA radość.W którymś poście opisałam o tej całej genetyce,przez która własciwie teraz muszę jeszcze odczekac jeszcze jakies 3-4 miesiace.Karitypy wyszły ok,ale pani doktor zagłębiła sie bardziej ,noi niestety wynalazła powód do przyczepienia sie buuuu……noi czekamy.
Wysyłam pozytywne fluidy,coby wszystko wyszło ok,a napewno wyjdzie :-)))
pozdrawiam
violes

monka Dodane ponad rok temu,

Re: Maleńka radość.

Dziękuję wam, macie rację, to nie taka mała radość

Monika

Znasz odpowiedź na pytanie: Maleńka radość.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
twardy brzuszek
Kochane Dziewczynki! Naczytałam się ostatnio o twardnieniu brzuszka w poście Zabulki i nie wiem sama co myśleć. Czy to chodzi o jakieś cykliczne charakterystyczne twardnienie? Bo mój brzuszek robi się twardszy
Czytaj dalej
Nasze związki
Na Polskiej dykotece w niemczech!!
Tego dnia nigdy nie zapomne! Jak zwykle z przyjaciolmi w sobote mialam isc na polska dyskoteke.Nie mialam ochoty,mialam dola i nie moglam zapomniec dobrze o moim bylym chlopaku z ktorym juz
Czytaj dalej