Mały nie chce ssać piersi, co robić??

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #59827

  patrycha24

  Witam.

  Mój synek ma tydzień i mam z nim straszny problem, bo nie chce mu się ssać mojej piersi. W szpitalu były z nim takie przeprawy, że nawet pielęgniarki rozkładały ręce. Próbowałam już kapturki, podlewanie glukoza żeby zassał ale wszytko kończy się strasznym płaczem. Czasem jak go przystawię to załapie ale zaraz zaczyna się wiercić, kręcić głową, puszcza pierś i znów histeria. Pokarmu mam tyle, że aż ze mnie cieknie, a jak walczę z małym to cieknie mu z usteczek lub się nim dławi. Gdy odciągnę pokarm to z butelki wypija w takim tępie, że szok. Czy któraś miała podobny problem? Błagam pomóżcie, bo bardzo mi zależy na karmieniu, a zaczynam tracić nadzieję.

  Pozdrawiam

  Patrycja

  Patrycja i Mateusz

  #764110

  suzzie

  Re: Mały nie chce ssać piersi, co robić??

  Problem wygląda na poważny
  Bardzo ci współczuję….
  Słyszałam ze jest jakiś sposób żeby nauczyć ssać noworodka…Nawet tu na forum o tym czytałam.
  Może idź do poradni laktacyjnej – oni na pewno bedą wiedzieli co zrobic! Niestety każde podanie butelki rozleniwia dziecko jeszcze bardziej, więc trzeba działać szybko….
  Słuchaj, a może jemu za mocno leci z piersi dletego głową kręci? Jeśli tak jest, to warto pokombinować ze zmianą pozycji ….
  Pozdrawiam Zuza

  Michał (11.08.2004)  #764111

  agi9

  Re: Mały nie chce ssać piersi, co robić??

  Patrycja – ja sądzę że najlepiej jak znajdziesz w swoim mieście poradnię laktacyjną. Często też tam gdzie pożyczają laktatory mają połżne które się na tym znają. Bo samej sobie poradzić jest bardzo trudno – od tego sa specjaliści . Ciężko też na odległość przez internet coś poradzić – bo to maleńkie dzieckoa. problemów jak piszesz kilka na raz. Ale są to problemy które panie w poradniach znają doskonale i sobie z nimi radzą. Często przy szpitalach i szkołach rodzenia są też poradnie. Myślę że położna przyjechałaby do domu Ci pomóc.
  Powodzenia.

  Aga, Pawełek, Paulinka (04.09.04)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close