mam dość

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #11590

  malutka

  Nie mam już siły. Nie dość, że znowu częściej budzi się w nocy (jak ograniczać nocne karmienia?) lub się totalnie rozbudza przy zmianie pieluchy to w dzień terroryzuje. Czego by się z nim nie obiło to się drze. Nawet na rękach dopiero po jakimś czasie się uspokaja, ale potem nie można go odłożyć. Faktem jest, że ząbkuje i to nie zaczęło się od siekaczy środkowych, ale od bocznych lub trzonowych. Wina zębów czy rośnie terrorysta…Już nie wiem jak mam reagować na te jego wrzaski…Nie wspomnę o bólu kręgosłupa od tego ciągłego zgadywania o co mu chodziRatunku

  Iwona i Bartek 30.08.2002

  Edited by malutka on 2003/01/15 13:25.

  #180626

  pluto

  Re: mam dość

  Ja też mam dośc…..Karol ma czasami takie dni……..i wtedy mam ochotę wyskoczyć z okna…….właśnie dzisiaj jest jeden z takich dni……żebym przynajmniej miała samochód, to bym się gdziś ruszyła….a tak…siedzę w domu i nudzimy się obydwoje…..zwariować można………

  Julka kulka i 6 miesięczny Karolek  #180627

  Anonim

  Re: mam dość

  Nati tez budzi sie co chwile w nocy! jestem tak potwornie niewyspana, ze boje sie czy przypadkiem kiedys nie zasne w samochodzie na czerwonym swietle. No ale co zrobic – pocieszam sie, ze pewnie to juz niedlugo Jej przejdzie.

  Kaśka z Natalką (10 miesięcy)

  #180628

  miro

  Re: mam dość

  KATARZYNKA U MNIE TO SAMO!!! MIŁOSZEK CO CHWILA BUDZI SIĘ W NOCY. CHYBA KIEŁKUJĄ GÓRNE SIEKACZE. CO ZROBIĆ TRZEBA WYTRZYMAĆ I PRZECZEKAĆ……TAKIE SĄ UROKI MACIERZYŃSTWA(TE GORSZE OCZYWIŚCIE)

  KASIA I GRUBASEK MIŁOSZEK(17.05.02)

  #180629

  Anonim

  Re: mam dość

  A budzi sie z placzem?

  Kaśka z Natalką (10 miesięcy)

  #180630

  smoki

  Re: mam dość

  Ja juz prawie zasnęłam. Przejechałam na drugą stronę ulicy i nagle zobaczyłam jak jakiś samochód wali mi po oczach długimi światłami…. to mnie obudziło…….

  Pozdrowienia
  smoki i Dawidek
  (4 miesiące i 1/4!)  #180631

  Anonim

  Re: mam dość

  O rany!!!! Smoki, uwazaj na siebie!

  Kaśka z Natalką (10 miesięcy)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close