mam problem

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #78554

  kaskaz

  cześć moja Olga za trzy dni skończy 3 mieśiące i nagle przestała ssać z lewej piersi. w żaden sposób nie daje się oszukać ssie tylko z prawej nawet na śpiocha. Może spotkałyście się już z takim problemem.

  #1060103

  kantalupa

  Re: mam problem

  Dziewczynka z charkterem, mysle.
  A moze nie umie sie z drugiej strony przystawic?
  Moj Maly tez mial swoja ulubiona piers, ale nie odstawial drugiej calkowicie, po prostu nie jadl z niej chetnie, ale jadl.
  Pozdrawiam.

  Adas 17 m-cy  #1060104

  eja

  Re: mam problem

  Słyszałam o tym, że dzieci czasem upodobaja sobie jedzenie tylko z jednej piersi. Ni emożesz na to pozwolić z oczywistych powodów – zastoi Ci się pokarm. Może spróbuj zmienić pozycję karmienia – karmienie „spod pachy” albo jak dziecko leży to okrakiem nad nim i „z powietrza” dać pierś… Coś musi poskutkować… Może Zaczynaj zawsze karmić z tej niechcianej piersi… Powodzenia!!

  [url=”http://www.tik-tak.pl][img]http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/tickers5698.gif[/img>
  <a"][/url]

  #1060105

  ewike

  Re: mam problem

  Tak, moja mała fanaberia zaczęła tak kombinować juz jak skończyła 6 tygodni. U nas mija i wraca. Jak jest bardzo głodna, najczęsciej wieczorem obciąga i niechcianą aż miło. Lekarka opowiadała mi o babce, która dłuższy czas karmiła tylko jedną, bo drugą pierś dziecko zupełnie odrzuciło i podobno kobiecie nic sie z tego powodu nie działo.
  Życzę by jak najszybciej wszystko wróciło do normy

  Ewa z Przemkiem i Mileną

  #1060106

  mamasylwka

  Re: mam problem

  Moja córka ma 8 miesięcy i od ok. 1 miesiąca je z prawej piersi, z lewej nie chce, tak jakby lepiej jej się leżało na lewym boku…W związku z tym karmie ją „spod pachy”, Ola może leżeć na lewym boku. Spróbuj może u was też się przyjmie taki sposób.
  Pozdrawiam

  Kasia, Sylwek 15.09.2003 i Ola 29.09.2005

  #1060107

  agnieszka210904

  Re: mam problem

  Mój Bastek od ok. 5 miesiąca zaczął jeść tylko z prawej piersi, lewa była be. Więc karmiłam prawą. Jedyny problem (jeżeli można to nazwać problemem) to różnica w wielkości piersi. Ja karmiłam tak do 13-ego miesiąca, kiedy to synek zrezygnował z piersi. Teraz ma ponad 20 mies. a moje piersi są normalne. Po prostu karm, a z drugiej piersi albo ściągaj, albo nie rób nic. Pozdrawiamy

  aga i sebastian  #1060108

  jestem

  Re: mam problem

  Hej!
  Ja też też tak miałam. Wolała z prawej, bo z lewej gorzej leciało, więc musiała się bardziej napracować, żeby się najeść. (Czytałam gdzieś, że często się zdarza, że w jednej jest więcej). Doszło w zasadzie do tego, że w lewej zanikał mi prawie całkiem pokarm, bo robiło się błędne koło. Jakoś tak zdrowy rozsądek mi podpowiedział, że lepiej do tego nie dopuszczać. Zaczęłam ściągać laktatorem z tej lewej i pobudziłam laktację, ale nigdy nie dorównała prawej. Efekt jest taki, że po skończeniu karmienia mam piersi nierównej wielkości. No szkoda, bo kiedyś takie nie były…


  Daga i Helenek (09.10.2004)

  #1060109

  dorotka1

  Re: mam problem

  nie wiem co jej nie pasuje- jesli nie chce odwracac glowy w te strone – to warto skonsultowac to z pediatra – moze miec nierowne napiecie
  a jesli po prostu ma taka fanaberie, a w piersi jest tyle okarmu co i w drugiej – to moze warto karmic z tej piersi w pozycji spod pachy?

  Szymon 10.02.2003 + Ktos czerwcowy

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close