mam problem

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #78556

  kaskaz

  moja Olga za trzy dni skończy trzy miesiące i nagle przestała ssać z lewej piersi , ssie tylko z prawej. W żaden sposób nie da się jej oszukać , nawet na śpiocha . Jak dostawiam ją do lewej płacze. Może miałyście podobny problem ?

  #1060136

  aga30

  Re: mam problem

  miałam podobną sytuację jakiś miesiąc temu, wtedy sprawdziłam laktatorem jak spływa pokarm i okazało się że z tej „niechcianej” piersi słabiej się ściąga, czyli jak mała ssała to słabo leciało, była głodna więc denerwowała się, kilka dni masowałam ją i rozgrzewałam ciepłym prysznicem i cały czas ściągałam laktatorem no i oczywiście podawałam małej po ok 5 dniach unormowało się, chociaż nadal karmienie z tej piersi trwa krócej ok 5 min przy drugiej 10min nie wiem czym to jest spowodowane być może jakieś kanaliki się pozatykały

  Aga + aniołek(2003) i Natalka 30.01.2006  #1060137

  gagula

  Re: mam problem

  bardzo często dzieci nie ssą lepiej z jednej piersi, jest to wina różnej budowy brodawek a do tego też „drożności” kanalików. Ja miałam ten problem i po prostu dawałam małej do ssania piersi ni na zmianę ale 2razy tą lepszą a następnie tę gorszą. Spróbuj tak żeby rzadziej karmic lewą piersią a wtedy będziesz miała „pełniejszą” pierś i dzięki temu maluchowi bedzie się łatwiej ssało.
  Pzdr
  Aga i Majka

  #1060138

  kaprikorn

  Re: mam problem

  Może ją boleć ucho. Najlepiej jak lekarz to sprawdzi. Miałam tak samo ze swoją córeczką i miała zapalenie uszu.

  kaprikorn
  i Weronika

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close