Mam problem

Postów wyświetlanych: 12 - od 1 do 12 (wszystkich: 12)
 • Autor
  Wpisy
 • #18684

  aniaaa

  Sebastianek nie uśnie inaczej jak tylko z cycusiem w buzi. Cumlem pluje tak daleko że wypada z łóżeczka. Po godzinie mordęgi i usypiania daje mu w końcu cyca i usypia w ciągu 30 sekund. Co robić?

  Aniaaa i Sebcio (17.03.03)

  #262489

  asiulek

  Re: Mam problem

  U nas to samo. Tylko z cycem w buzi . Smoka nie uznaje. Spiewanie tez nie pomaga. Takze posledze watek.

  Asia z Jeremim (04.03.03.)  #262490

  Anonim

  Re: Mam problem

  Czekam na rady bo mam ten sam problem.A do tego jak chcialam aby zasnal bez cyca to zrobil mi taka malinke na ramieniu ze…lepiej nie mowic.
  Do tego znajoma ktora ma 1,5 roczne dziecko ma ten sam problem a kiedys mowial jak fajnie dzieciaczek szybko zasypia

  Nelly i Hubert:)

  #262491

  agus-25

  Re: Mam problem

  Może jednak jakoś warto przekonać go do smoczka?? Staraj się wkładać mu i przytrzymywać jakiś czas, może w końcu załapie?? Może moczyć mu smoczek w wodzie z glukozą??Wyobrażam sobie jakie to musi być uciążliwe, bo mój tak miał jak od razu po urodzeniu kiedy nie dawałam mu jeszcze smoczka, zasypiał przy cycku a potem jak go odkładałam do łóżeczka to się budził i tak w kółko.

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

  #262492

  design

  Re: Mam problem

  Przylaczam sie z tym samym problemem.Pozdrawiam

  Ewa i Dominik (17.04.2003)

  #262493

  pinia

  Re: Mam problem

  Usypiać go przy cycu, skoro w pół minuty usypia, to nic tylko się cieszyć.

  Pozdrówki i Całuchi ! ! !
  Pinia i 10-miesięczny,Leon  #262494

  magdalenammm

  Re: Mam problem

  U nas to samo, mały zasypia tylko przy piersi.
  Ciekawa jestem jak w tej sytuacji zrobic, żeby sie małemu odbiło.
  My sie męczymy z kolkami i staramy się zawsze odbijac po jedzonku. A do tego jak mały tylko tak potrafi mi zasnąć to noszenie go w pozycji pionowej na nowo go rozbudza tak samo jak cheć przełożenia go do łóżeczka. No i tak w kółko.
  Co poradzicie?

  Magda i Tymek (ur.17.05.03)

  #262495

  pluto

  Re: Mam problem

  Ja tak usypiałam Karola……..teraz zasypia z butlą w buzi……wiem że to niedobrze, ale co zrobić……….coraz częściej jak jest najedzony zasypia bez butli……….mam nadzieję, że będzie tak zasypiał coraz częściej…….

  Julka kulka i Karolek, który właśnie zaczął 12 miesiąc!!!!!!!!!!

  #262496

  Anonim

  Re: Mam problem

  No to jesteś na straconej pozycji, ja nie znalazlam sposobu do tej pory a mały ma 20 mieisięcy. Za diabła inaczej nie zasnie 🙁 bezradność jest straszna.

  Anka

  #262497

  Anonim

  Re: Mam problem

  Julia też najpierw usypiała przy piersi… smoczka nie uznawała i nie uznaje… potem zaczęłam myśleć, że przecież wpędzam się w kozi róg, bo nikt oprócz mnie małej nie uśpi… a ona wyrabia sobie nawyk zasypiania w określony sposób. Starałam się więc karmić ją wcześniej, a do snu kołysałam np. na rękach, był też etap, że zasypiała kołysana leciutko w wózku, potem leżałała wtulona we mnie w łóżku i tak zasypiała. A teraz przytula się do mnie, albo do męża i zasypia w ciągu 5 minut… ssąc kciuka… i kładziemy ją do łóżeczka. Patrząc z perspektywy, to chyba powalczyłabym o tego smoczka, bo boję się, że od kciuka do zasypiania trudniej będzie mi odzywaczaić, bo przecież zawsze ma go przy sobie. Na razie się nie martwie… myślę, że znajdziemy jakiś odpowiedni sposób.
  Do usypiania przy piersi nie przyzwyczajałabym, bo maluch ilekroć przebudzi się w nocy i nie będzie mógł sam zasnąć (Julka w tych sytuacjach ssała kciuka i dzięki temu noce przesypia od początku 4 m-ca) będziesz zawsze musiała podać pierś… powalcz o tego smoczka, spróbuj przytulić, pokołysać delikatnie na siedząco, zaśpiewać kołysankę, może poskutuje… Powodzenia :).

  [i] Asia i Julia (10 m-cy)  #262498

  Anonim

  Re: Mam problem

  Wow, Japan… gdzieś Ty się podziewała?! Fajnie Cię widzieć. Pozdrawiamy :).

  [i] Asia i Julia (10 m-cy)

  #262499

  zabka

  Re: Mam problem

  Witam,
  U nas to samo, Mikołaj nie zaśnie inaczej niż przy piersi, a i to nie przychodzi mu łatwo. Najpierw chodził spać 1, 1.30 w nocy, a od jakiś dwóch tygodni zasypia przed 23 tylko, że ja go trzymam przy piersi od 21 do momentu aż zaśnie. Narazie nie będę zmieniać sposobu usypiania, bo cieszę się że zaczął chodzić wcześniej spać.

  Pozdrawiam
  Żabka i Mikołaj (13.02.03)

Postów wyświetlanych: 12 - od 1 do 12 (wszystkich: 12)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close