mam problem-zabawa z dziecmi

witajcie drogie mamy!!!
od pewnego czasu mam problem z Julcią jesli chodzi o kontakty jej z innymi dziecmi. Julka bawi się ze swoimi rówiesnikami ładnie dopóki one nie zaczną krzyczec i piszczeć. Jak tylko usłyszy pisk dziecka to od razu buźka w podkówke i zaczyna płakac. Ostatnio byłam z nia u kolezanki ktora ma synka w wieku Julci. On jest raczej bardzo żywym dzieckiem i reaguje bardzo głosno ( piszczy, krzyczy , skacze jak to chłopak). Julka na te jego krzyki zareagowała płaczem a wrecz zaniosła sie. Nie wiem naprawde jak mam ja oduczyc zeby nie bała sie dzieci. Coraz bardziej mnie to martwi.
Poradzcie co mam robic.
Pozdrawiam


kiciucha i Julcia 28-12-2003

1 odpowiedzi na pytanie: mam problem-zabawa z dziecmi

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: mam problem-zabawa z dziecmi

myslę że ona nie boi się dzieci tylko tego dźwięku jaki wydają ;-)), synek sąsiadów tak reagował na pokrzykiwania Zuzi. Super sie bawili do czasu gdy Zuzanka w emocjach krzyknęła, zapłakała czy pisnęła swoim super wysokim tonem, chłopiec od razu zaczynał płakać, zresztą tak samo reagował przy innych krzyczacych dzieciach. On poprostu sie bał, już mu minęło :))

Izka i Zuzia 3 latka 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: mam problem-zabawa z dziecmi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystko o porodzie
WIRTUALNA SZKOŁA RODZENIA - PRZED SZPITALEM
KOCHANE DOŚWIADCZONE MAMY! Jest zapewne wiele dziewczyn w podobnej do mnie sytuacji. Nie udało mi się zapisać do szkoły rodzenia, z powodu przerwy wakacyjnej(w szpitalu) i zbyt małej ilości chętnych (prywatnie)
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Przetoka!!!! Pomocy!!!!
Dziewczyny pomozcie U mojej 4 miesiecznej córci stwierdzono przetokę okolicy krzyżowej Malutka uropdziła się z malądziurka pod odbytem przez 3 miesiace wszystko bylo ok. ale od tego wtorku zaczela być
Czytaj dalej