Maminsynek

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #78692

  eli25

  Z moim dzieckiem jest coraz gorzej. Od kilku tygodni nie odstępuje mojej nogi na krok. Jak tylko na chwilę zniknę mu z pola widzenia od razu biegnie z płaczem szuka mnie i krzyczy mama szczególnie gdy jestemy w domu moich rodziców. Ostatnio to nawet z toalety nie mogę spokojnie skorzystać bo zaraz krzyczy pod drzwiami. Jeszcze jakiś czas temu mogłam spokojnie zostawić go u mamy gdy musiałam coś załatwić albo z mężem jechalismy na zakupy a teraz tragedia płacze cały czas. Dochodzi do tego że moja mama albo moja siostra nie moga go nawet dotknąć bo od razu z płaczem ucieka do mnie. Da się coś z tym zrobić bo to się robi coraz bardziej męczące. Nie mogę nic zrobić w domu bo muszę z nim np ogladać bajki bo jak nie to płacze. Aha ze swoim tatą też nie chce zostawać bo u niego ostatnio istnieje tylko mama.


  Julia i Gabi 2 latka i 2/12

  #1065136

  k8-77

  Re: Maminsynek

  moze to przejsciowe? Adas zalicza okresy „mamusiowe” i „tatusiowe” na zmianę. teraz jestesmy w okresie „tatusiowym” – tatus usypia, myje, sadza na nocnik, podaje jablko, uspokaja w nocy itp. jak ja sie pojawiam od razu jest „musia ić, tatus z Adasiem”. obecnie „slużę” tylko i wylącznie do robienia butli rano. za jakies pare dni bedzie”Adas z musiom. musia, gdzie jestses? pociebuje cie.” i wtedy maz bedzie mial luz.

  k8, Adaś i Maja_Z_Brzucha  #1065137

  erica

  Re: Maminsynek

  skąd ja to znam:) Dawcio od jakiegoś czasu nie uznaje nikogo oprócz mnie. Krzyczy na babcię jak usiądzie na stołku i go buja, pokazuje, że ma zejść i ja mam przyjść, to ja mam go kąpać, przewijać, ubierać, wybucha płaczem i kładzie się skulony na podłodze, gdy babcia próbuje wykonać coś przy nim, kiedy ja jestem w domu.

  Dawcio 15.10.04

  #1065138

  eli25

  Re: Maminsynek

  Mój gdy babcia do niego podchodzi od razu rzuca się na podłogę z płaczem i zaraz pokazuje że boli go albo ręka albo noga


  Julia i Gabi 2 latka i 2/12

  #1065139

  eli25

  Re: Maminsynek

  No ja mam nadzieję że mu minie. Jeśli chodzi o okres tatusiowy to u nas jeszcze ani razu nie było ciągle jest tylko mama.


  Julia i Gabi 2 latka i 2/12

  #1065140

  sroczka

  Re: Maminsynek

  Pocieszę Cię, u nas teraz tez moda na mamusię panuje. Ale to chyba dlatego, ze ja jestem z nim cały czas w domu. Jak tata wraca, jest ok, moze być i tata. Ale często jest, ze jak tylko wychodze do sklepu, to on chce isć ze mną, nie chce zostawać z tatą. Z babcią różnie bywa, czasem zostaje spokojnie, czasem wyje. Mam nadzieje, ze jak pójdzie niedługo do przedszkola to się mu troszke zmieni.  #1065141

  Anonim

  Re: Maminsynek

  A u nas odwrotnie. Jest „mama nie” i tylko tatuś i tatuś. Wolisię bawić z obcymi paniami w piaskownicy niż ze mną. Chociaż ostatnie 2 dni to była córeczka mamusi i tylko mama i mama i całuski i przytulaki i duszenie za szyje. Na ale chbya dzisiaj się skończy. Liwcia jeszcze śpi, ale na chwilkę otworzyła oczy i powiedziała: „mama fe”. No zobaczymy. Bardzo jest zmienna to moja mała. Wczoraj pobiła babcie i ja ją za to do konta a ona zamiast krzyczeć to grzecznie się odwróciła do ściany, rączki położyła na ścianie i stoi nieruchomo. Nojak to zobaczyłam to mi serce zmiękło i biegiem do niej. Spytałam czy przeprosi i przeprosiła i nawet buzi dostałam. Zmienna jest bardzo. Jednego dnia diabełek,innego aniołek.

  Ania i Liw

  #1065142

  abcdefg

  Re: Maminsynek

  W odpowiedzi na:


  Wczoraj pobiła babcie i ja ją za to do konta a ona zamiast krzyczeć to grzecznie się odwróciła do ściany, rączki położyła na ścianie i stoi nieruchomo. No jak to zobaczyłam to mi serce zmiękło i biegiem do niej. Spytałam czy przeprosi i przeprosiła i nawet buzi dostałam. Zmienna jest bardzo. Jednego dnia diabełek,innego aniołek.


  No, czemu ja sie nie dziwie, ze czasami diabelek? 😉

  majowy synek ’05

  #1065143

  kaszanna

  Re: Maminsynek

  Taki okres. Gaba aktualnie również przeżywa okres mamowania. Czekam cierpliwie aż minie. Za jakiś czas będziemy za tym tęsknić 😉

  Kaszanna i Gabrysia (13.01.04)

  #1065144

  Anonim

  Re: Maminsynek

  Nie no chwilkę postała, ale serca nie miałam dłużej ją trzymać, bo bardzo grzeczna się zrobila i wszystkich przeprosiła a potem już się to nie powtórzyło.

  Ania

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close