Mamy dzieci kwietniowych – jak Wasza forma?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #49533

  kaa

  Koleżanki,

  Ciekawa jestem jak u Was z formą po porodzie. Ile zrzuciłyście kilogramów, czy i jak zmieniło się ciało? Czy dokucza Wam kręgosłup?
  Ja (175 cm) z 92 kg przed porodem zeszłam do 73
  teraz (mam plan na kolejne 8). Przez ostatnie 2 m-ce mimo lekkiego porodu strasznie bolał mnie kręgosłup ale teraz jest lepiej. Niestety ogólnie choć dzidzia raczej spokojna i nieuciążliwa czuję się jak flak…Czy macie jakąś receptę na poprawę somy i psyche?

  Pozdrawiam,

  Kasia & Patrysia-Primaapriliska (01.04.04)

  #638246

  justik

  Re: Mamy dzieci kwietniowych – jak Wasza forma?

  Kasiu! Zmusiłaś mnie do wskoczenia na wagę 🙂 Po mnie długo nie było widać, że jestem w ciąży, ale i tak przytyłam 15 kg. Udało mi się pozbyć 10 kg i ważę teraz 55-56 kg. Nie jest źle, ale brzuszek został, chyba dlatego, że nie oszczędzam się – jem ulubione słodycze i powinnam w końcu zabrać się za jakieś ćwiczenia (oj jak trudno się zmusić do tego!). Cieszę się tylko , że nie mam rozstępów na brzuchu, chyba dlatego że w ciąży smarowałam go oliwką. Inne rozstępy miałam wcześniej 🙁 Na inne dolegliwości nie narzekam. Powinnam jeszcze pójść do dentysty, bo podejrzewam że z moimi ząbkami nie najlepiej.
  A jeżeli chodzi o poprawę humorku, to może zostaw dziecko mężowi i spotkaj się z przyjaciółką (taka odskocznia dobrze robi) albo jak dzieciątko śpi oglądnijcie z mężem dobry film.

  Pozdrawiam i gratuluję zrzucenia prawie 20 kg!

  PS. Widzę , że Ty też masz primaaprilisowe dziecko 🙂

  Justi & Mati (01.04.2004)

  Edited by Justik on 2004/07/06 23:19.  #638247

  kaa

  Re: Mamy dzieci kwietniowych – jak Wasza forma?

  Dzięki. Niestety przyjaciółki i mąż w Warszawie (dojeżdza do mnie do Łodzi tylko na weekendy):-( Poszukam miłych znajomości na naszym forum;-)

  Pozdrawiam i do miłego usłyszenia.

  K&P

  PS. A kiedy dokładnie urodził się Twój synek (?)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close