Mdłości, ból głowy, kłucie podbrusza

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #13099

  agnes75

  Czerwcówko/lipcówki

  Poradżcie. Od wczoraj nękają mnie bóle głowy, mdłości i do tego całą noc kłująco-bolący brzuch. Na dole w podbrzuszu. Czy to jest całkiem normalne? Czy to po prostu rozciąganie się miednicy i macicy a ból głowy to zmęczenie. Powiedzcie jak sądzicie, czy powinnam udać się do lekarza, czy ni ema sensu panikować?

  Agnieszka i Bartosz (28.06.03)

  #200129

  ninka

  Re: Mdłości, ból głowy, kłucie podbrusza

  Ja bym szła do lekarza. Nie zaszkodzi sprawdzić. Najwyżej się uspokoisz, że wszystko jest w porządku. Bóle brzucha występują 9Rozciąganie sie macicy), ale jeśli ty zadajesz sobie pytanie czy wszystko jest ok tzn. że jednak coś cię niepokoi. Lepiej dmuchać na zimne.

  Ninka
  moje temperaturki  #200130

  Anonim

  Re: Mdłości, ból głowy, kłucie podbrusza

  Wiesz, ja bym poszła. Na mdłości pewnie i tak nic nie poradzi, ale o tych bólach powinnaś wg. mnie powiedzieć. Ja tak miałam ok. 3 tyg. temu, bardzo bolało mnie po lewej stronie brzuszka, odrazu poszłam do lekarza, powiedziła mi co i jak, dostałam zwolnienie, poleżałam w domu i przeszło. A propos mdłości pocieszę cię! Cały czas mnie męczą, przez cały dzień, straciłam nadzieję że mi miną. Pomaga mi żucie gumy:))) Pozdrawiam

  Dorota termin 27 czerwiec

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close