Miesiączka a karmienie piersią.

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #56368

  mamadawidka

  4,5 miesiaca po porodzie dostałam pierwszą miesiączkę.Prawidłowo powinnam być już po drugiej, jednak spóżnia sie już ok. 2tyg.Czekam, czekam a tu nic!Wciaż karmie piersią, więc być może to dlatego.A jak jest u Was – karmiące mamusie – czy wasze cykle sa regularne?

  #721932

  natinka

  Re: Miesiączka a karmienie piersią.

  Ja karmie cycusiem i mam cykle w miare regularnie, a miesiaczke dostałam bardzo szybko a tak mi mówili ze dopoki bede karmic to nie dostanę hymmmmmmmm ale kazdy organizm jest inny.
  Pozdrawiam

  Nati i Kamilka 05.04.04  #721933

  beasia

  Re: Miesiączka a karmienie piersią.

  mi trudno powiedzieć jak to będzie u mnie, bo własnie dostałam drugą miesiączkę- pierwszą niecałe 4 m-ce po porodzie, drugą 26 dni później. Zobaczymy jak będzie z następną, ale czytałam że to różnie bywa i trzeba czaasu, żeby znowu się cykle uregulowały.

  Basia i Anulka

  #721934

  lea

  Re: Miesiączka a karmienie piersią.

  W czasie karmienia mialam bardzo nieregularne cykle, do tego z bardzo krotkimi (zbyt krotkimi na zajscie w ciaze) fazami lutealnymi (od owu do krwawienia). Wg mnie mialo to duzy zwiazek z niezbyt duzą iloscią mleka i problemami z laktacją – odciągalam mleko, mateusz jadl zmieniające sie ilosci.
  Poza zakonczeniu karmienia prawie 2 miesiace czekalam na kolejny okres.

  Lea i Mateuszek

  #721935

  ula77

  Re: Miesiączka a karmienie piersią.

  ja urodziłam 05.05.04 i do tej pory nie miałam miesiączki do tej pory karmię piersią, czy to normalne czy mam się zacząć martwić??
  Ula

  .

  #721936

  lilavati

  Re: Miesiączka a karmienie piersią.

  Ja pierwszą miesiączkę dostałam dokładnie miesiąc po porodzie a też karmię miśka do tej pory. Moje miesiączki na początku były bardzo długie (10 dni) i częste (po 4, 5 dniach przerwy od nowa), a więc musiałam przez dwa tygodnia nosić plasterki hormonalne. Teraz nadal są bardzo nieregularne ale na szczęście przerwy między nimi są do zaakceptowania. Mam nadzieję, że jak przestaniemy cycować wszystko wróci do normy. Zaznaczam ,że przed porodem miesiączki miałam bardzo bardzo regularne

  Ania+Mateuszek 19.04.2004  #721937

  natinka

  Re: Miesiączka a karmienie piersią.

  Wydaje mi sie ze nie powinnaś sie matwić mam znajomą która nie miała rok miesiaczki, po roku przestała karmic i wszystko wróciło do normy 🙂
  Ale na wszelki wypadek skocz do lekarza niech zobaczy czy wszystko jest OK ( bo to róznie bywa )
  Pozdrawiam

  Nati i Kamilka 05.04.04

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close