mieszanka przejściowa

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #14590

  agap

  Witam, mam pytanie do mam, które przechodziły już z karmienia naturalnego na sztuczne. W nocy jeszcze karmię synka piersią, ale w ciągu dnia muszę mu dwa razy podać mieszankę. Problem w tym, że nie mam pojęcia jaką. Kupiłam Bebiko Omneo 2, ale widzę,że słabo mu smakuje (nie wiem może to kwestia czasu). Jakie mieszanki stosowałyście? Czy robiłyście kaszki mleczno-ryżowe, albo owocowe na sztucznym mleku? Jakie według was jest najlepsze tzn. najbardziej smakuje dziecku? Czy na samym początku karmienia wasze pociechy zjadały dużo? Mój synek ma prawie 8,5 miesiąca, ale mimo dobrej wagi, zjada z butelki raczej mało. Proszę o poradę.

  Pozdrawiam
  Aga (mama Kuby)

  #216913

  olamini

  Re: mieszanka przejściowa

  Ja właśnie jestem na etapie wprowadzania sztucznego mleka.Podaje Paulinie rano i wieczorem przed spaniem butle.Też niezbyt chętnie pije- rano wypija ok.120 ml a wieczorem ok.100 ml bo troche wcześniej podaje jej kaszke ryżową z owocami,ale gotowana na wodzie.
  Pierwsze mleko jakie podałam było Bebiko ale nie chciała pić więc zmieniłam na NAN 2 a teraz pije Humane – te dwa ostatnie pije dużo chętniej niz bebiko

  Ola mama Paulinki (05.05.2002)  #216914

  asia-w

  Re: mieszanka przejściowa

  Ja mieszałam swoje mleko ze sztucznym, co kilka dni zmieniając proporcje. Zaczęłam od 150, w czym 120 było mojego mleka a 30 sztucznego i tak co 2-3 dni zwiększałam ilość sztucznego aż się udało i teraz jest już całkiem na sztucznym. Powodzenia.
  Asia i Mati (7.05.2002)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close