Mini, proszę, odezwij się!

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #7866

    asias

    Mini, na forum gazety przeczytałam, że jesteś w ciąży…?!! jeśli tak – to gratuluję i z całego serca życzę powodzenia. Właśnie czytałam Twoją odpowiedź z końca kwietnia (przed transferem mrozaczków), że już nie wierzysz w powodzenie i raczej myślisz o kolejnym ICSI po wakacjach…
    Jesli nie chcesz na forum, może napisałabyś do mnie prywatnie – ja właśnie dzisiaj jadę do B-stoku i mam nadzieję, że w tym cyklu będę miała transfer hibernusków. Bardzo potrzebuję takich pozytywnych wiadomości. Prosze, napisz.

    Joanna

    #137320

    ewa-malwinka

    Re: Mini, proszę, odezwij się!

    Asiu, poszukaj Mini na bajbusie!    #137321

    michkas

    Re: Mini, proszę, odezwij się!

    albo na bocianie tez tam bywa

    #137322

    michkas

    Re: Mini, proszę, odezwij się!

    Prosba Mini jest dla mnie rozkazem w związku z tym przekopiowuje ja dla wszystkich zainteresowanych:

    „Widziałam, że odpisałaś na forum dzieckoinfo AsiS w wątku „mini, proszę, odezwij się”. Mam w związku z tym do Ciebie ogromną prośbę żebyś skopiowała poniższą wiadomość i zamieściła ją na tamtym forum w moim imieniu. Niestety od kilku dni mam w komputerze zainstalowany nowy program antywirusowy, który uniemożliwia mi zamieszczanie wiadomości na tamtym forum :((((
    Czyżby w trakcie wysyłania postu generował się jakiś wirus??? Napisałam nawet do redakcji dzieckoinfo z prośbą o pomoc ale nikt mi do tej pory nie odpowiedział :(((

    Asiu, wybacz, że dopiero teraz piszę do Ciebie i to za pośrednictwem michkas, ale po zainstalowaniu nowego oprogramowania antywirusowego mam techniczny problem z zamieszczaniem wiadomości na tym forum.
    Chciałam tchnąć w Ciebie trochę wiary i optymizmu w sens tego co robisz. Ja podobnie jak Ty myślałam, że taki cykl bez owulacji jest jakiś gorszy i trochę „wybrakowany” i z pewnością mi się nie uda. A tu taka niespodzianka!!!!! Właśnie na cyklu z Progynovą zaszłam!!!!! Ja co prawda nie mam PCO ale Progynovę brałam na polepszenie endometrium.
    Wiem, że teraz jesteś już w Białymstoku i mam nadzieję, że wszystko w porządku. Jak przyjedziesz to przeczytasz moją wiadomość i humor od razu Ci się poprawi :)))

    Jeśli będziesz chciała mnie jeszcze o coś zapytać to pisz na maila: [email]minolda@wp.pl[/email] lub szukaj mnie na forum bociana lub bajbusa.”

    #137323

    redaktor

    Re: Mini, proszę, odezwij się!DO MINI

    Mini,
    Redakcja dostala wczoraj Twojego mejla i nie bardzo wiemy co z tym poczac – wszystkie Twoje ustawienia sa poprawne, nie wyglada na to zebys nie mogala korzystac z Forum. czasami sa ta trudnosci przejsciowe, ale niestety nie zawiazane z samym Forum.

    Przesylam twoje pytanie dalej – do naszego specjalisty od Forow, moze cos poradzi…
    Dla testu zapisz sie ponownie jako Mini1 , tylko wpisz prosze inny adres e-mail w ustawieniach (jesli masz) i sprobuj z tego konta wyslac….lub wrecz sprobuj sie zalogowac z innego komputera (w pracy, u kolezanki).ta metoda sprawdzimy czy to Forum, czy twoj komputer odmawia posluszenstwa :-))).

    Pozdrawiam,
    Redaktorka

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close