mistrz bezsensu- czytałyście to??

wiem ze nie na temat ale może komuś humorek się poprawi

Nagroda, przyznawana przez Plain English Campaign, brytyjską grupę walczącą o zrozumiały język angielski w wystąpieniach publicznych, dotyczy wypowiedzi amerykańskiego polityka podczas jednej z konferencji prasowych na temat Iraku.

“Informacje, z których wynika, że nic się nie dzieje, uważam za bardziej interesujące, ponieważ wiemy, że – jak wiadomo – są rzeczy, o których wiemy, że o nich wiemy. Wiemy też, że są znane niewiadome, to znaczy, że są rzeczy, o których wiemy, że nic o nich nie wiemy. Ale są również nieznane niewiadome – takie, o których nie wiemy, że o nich nie wiemy” – powiedział Rumsfeld .

Najsilniejszym konkurentem Rumsfelda był nowy gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger. Jest on autorem następującego zdania: “Myślę, że małżeństwo homoseksualne jest czymś, co powinno odbywać się między mężczyzną i kobietą”.

he he he
pozdrowionka

alas + Dominik ur. 09.06.2003r

2 odpowiedzi na pytanie: mistrz bezsensu- czytałyście to??

asiulek Dodane ponad rok temu,

Re: mistrz bezsensu- czytałyście to??

Dal jeden i drugi czadu :))
Ciekawe co odpowiedzieli Schwarcenegerowi homoseksualisci :)))

Asia z Jeremim (04.03.03.)

callipso Dodane ponad rok temu,

Re: mistrz bezsensu- czytałyście to??

:)))))))))))

Ola i Igorek 25.03.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: mistrz bezsensu- czytałyście to???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Karmienie
Karmienie piersią
Kochane mamusie, mam problem i bardzo proszę o radę. Otóż mój miesięczny synek od niedawna nie chce ssać piersi i zaczęłam podawać mu pokarm sztuczny. Nie wiem co robić żeby
Czytaj dalej
Dla starających się
Hurra,to już za mną!
Kochane, dziekuję za kciuki. Oj przydały się! Wynik HSG brzmi: jajowody drożne, macica prawidłowej budowy. Cieszę się, że zdecydowałam się na znieczulenie. Narazie życzę wszystkim dobrej nocy bo ja już śpię na siedząco.... chętnie opowiem
Czytaj dalej