mleczne rozterki

Wiem… wiem… Temat poruszany co tydzień na forum, ale naprawdę zgłupiałam. Postanowiłam zmienić mleko z Bebika Omneo na jakieś inne. Kłopoty z zatwardzeniami i ulewaniem poszły w niepamięć, więc chyba nie powinnam już go zapodawać, tylko jakieś zwykłe.
Co wybrać? Próbowałam podawać chwalony tak Bebilon, ale coś jest nie tak. Pojawiły się czerwone poliki (zdziwiło mnie to, bo Bebiko jest również modyfikowanym mlekiem krowim, więc skąd to się wzięło?), a ostatnio odpażenie na pupie (nie wiem czy to łączyć z mlekiem, wracamy do Bebika Omneo i zobaczę), które nie chce się zwalczyć Sudocremem 🙁
Które mleczko jest jeszcze godne uwagi? A w ogóle o czym mogą świadczyć takie reakcje na nowe mleko? Bardzo mnie to zastanawia, bo myślalam, że dziecko może mieć sensacje żołądkowe albo smakowe, jak mu się poda coś nowego.

Ania + Szymek (6 miesięcy)

Noworodek, niemowlę
Herbatki bez cukru - jakie???
Wszędzie zaleca się podawanie herbatek bez cukru, a wśród ogólnodostępnych (Hipp, Bobowita itp.) granulowanych - praktycznie nie ma herbatki bez cukru, no znalazłam "Na przeziębienia", "Uspokajającą" a jakies zwykłe owocowe???
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
infekcje ciążowe odpiszcie
jestem nowa i jestem w ciazy pierwsza wizyte mam 31 stycznia jestem szczesliwa jak zobaczylam dwie kreski a @ mialam 20 grudnia wiecie jakie to uczucie zobaczyc dwie kreski Napiszcie
Czytaj dalej