mleko modyfikowane

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #66261

  elza74

  🙂

  #844322

  agamonia

  Re: mleko modyfikowane

  Jak moja córeczka zaczynała 5 miesiąc miałam jeszcze pół opakowania Nan 1. Ale nie przechosziłam tak od razu w momencie ukończenia 4 miesiąca na nan 2, zupki, soczki itd. Dokupiłam jeszcze jeden Nan1, podawałam jabłko, dopiero później przeszłam na Nan 2 i wprowadziłam kaszkę. Chyba jednak nie mieszałabym Nanu z Bebikiem (czy to ten sam producent?) raczej zużyłabym jedynkę i później rozpoczęła dwójkę.
  Pozdrawiam Agnieszka i Kamila (12.01.2005)  #844323

  mamaala

  Re: mleko modyfikowane

  jeśli przechodzisz z jedynki na dwójke to powinnaś to robić stopniowo czyli jednego dnia zastąpić jedno krmienie dwójką, następnego dnia lub za dwa dni zastapić kolejne karmienie dwójką i tak do czasu aż wszystkie karmienia jedynka zastąpisz dwójką, więc pewnie zużyjesz ten NAN1, choć nie gwarantuję, że w całosci 😉

  Aga i Ala (10.02.2003)

  #844324

  chilli

  Re: mleko modyfikowane

  ja za każdym razem przy zmianie mleka podmieniałam najpeirw jedną miarke nowym , potem druga itd. Jak zmieniałam nutramigen na mleko sojowe to trwało to trzay puszki nutramigenu- treraz ostatnio zmieniałam bebilon sojowy na nestle junior bifidus i też mieszłam mleka ze sobą. Mnie pediatra mówiła żeby nie zmieniać mleka gwałtownie tylko stopniowo.

  madzia i Wicia (14 miesiecy)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close