mleko – potrzebna rada

Mateusz w wieku okolo 6 tygodni dostal na buzce wysypke. ja odstawilam wszystkie produkty mleczne lacznie z tzw. mlekiem ukrytym a wiec slodycze , wegeta itp. wszytko minelo . teraz ma 6.5 m-ca i pediatra radzila zrobic probe czy nadal to mleko go uczula. i teraz nie bardzo wiem jak to zrobic. czy dac mu np kaszke mleczo- ryzową , czy deserek z twarozkiem czy sama cos zjesc mlecznego.?
dzieki za radę.
ania

2 odpowiedzi na pytanie: mleko – potrzebna rada

cait Dodane ponad rok temu,

Re: mleko – potrzebna rada

Możesz spróbować sama coś zjeść. Ja po diecie eliminacyjnej jadłam normalnie i Ali nie wysypywało, ale jak ona coś dostała mlecznego od razu było widać.


Cait + Alka (15 stycznia 2003)

asia80 Dodane ponad rok temu,

Re: mleko – potrzebna rada

Moze Ty zjedz jakis jogurt, czy cos tego typu. A jak zaczniesz dziecku podawać mleczne, to podobno najlepiej zaczynać od naturalnego jogurtu.

Asia i 14.01.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: mleko – potrzebna rada?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Karmienie
skaza, mleko i inne takie...potrzebna rada
Mateusz w wieku okolo 6 tygodni dostal na buzce wysypke. ja odstawilam wszystkie produkty mleczne lacznie z tzw. mlekiem ukrytym a wiec slodycze , wegeta itp. wszytko minelo . teraz
Czytaj dalej
Książka kucharska
MIĘSO Z KRÓLIKA, GDZIE KUPIĆ? POZNAŃ...
Tak jak w tytule...Najlepiej z jakiejś sprawdzonej prywatnej hodowli lub farmy ekologicznej...Oczywiście może być gdzieś pod Poznaniem, podjedziemy sobie. Jak nie to gdzie w sklepie? Będę wdzięczna za jakikolwiek trop... Sprezynka,
Czytaj dalej