MLEKO z kartonu

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #27988

  megala

  Synek niedlugo skonczy 1 rok.
  Slyszalam, ze wtedy moze juz pic mleko UHT z kartonu.
  Juz teraz (12 miesiac) dostaje jogurty, serki, maslo, smietane i nie ma problemow. Ale czy takie mleko z kartonu trzeba gotowac, czy wystarczy podgrzac?

  #371266

  acmilan

  Re: MLEKO z kartonu

  Hej!
  Sa rozne teorie, jesli chodzi o mleko. Jedna z nich mowi, ze normalne mleko podaje sie dopiero od 2 lat (i jezeli sie je podaje to tylko pelnotluste 3,2%). Wczesniej z piersi przechodzi sie najpierw na mleko nastepne, zwlaszca jak dziecko ma problemy z alergia. Ja prawde mowiac jeszcze nie wiem jak przejde na inne mleko (daje jeszcze piers). Lekarka kazala mi najpierw wprowadzic przetwory (jogurty, serki itp.) i wlasnie mleko nastepne.
  Jesli chodzi o to czy z woreczka czy z kartonu, to tez juz slyszalam skrajne teorie na temat, ktore jest lepsze. Tez jestem w kropce.
  Pozdrawiam

  Ewa i Jula (9-08-02)  #371267

  qwe

  Re: MLEKO z kartonu

  Gdy zapytałam pediatrę parę miesięcy temu,czy mogę podawać Kubie mleko z kartonu,to powiedział,że takie mleko powinno być podawane ok.3 roku zycia,a najwcześniej ok.2.Jeżeli dziecko nie jest uczulone na białko mleka krowiego,to powinno pić takowe mleko,tylko że w proszku.

  Asia i Kuba(rok i trzy miesiące)

  #371268

  carma

  Re: MLEKO z kartonu

  dziś byłam z małą u lekarza i powiedział, że mogę wprowadzić małej mleko z kartonu… ale nie wpadłam na to, żeby go spytać o gotowanie…? może rzeczywiście się powinno…

  Maja z Natalką (11 miesięcy)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close