Młodzieńcza miłość.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #7574

  kajka

  Mojego Tomka poznałam gdy miałam 17 lat. Gdyby ktoś wtedy mi powiedział ,że to on będzie moim mężem nie uwierzyłabym. Mając 17 lat nie myśli się o takich sprawach.Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych. Potem częste spotkania we wspolnym gronie , łapanie się na tym że moje myśli krążą wciąż wokół jego osoby no i stało się zakochałam się.Na szczęście on też i na szczęście we mnie. Pózniej wydarzenia potoczyły się dosyć szybko. Po rocznym *Byciu Razem* wzięliśmy ślub. Głowną przyczyną tej decyzji była mająca się urodzić dzidzia. Dziś a minęły już prawie 3 lata od tego dnia chciałabym bardzo podziękować mojemu Tomkowi za to że jest. Za to że był w najtrudniejszych dla mnie chwilach,za to że witał naszego syna razem ze mną w chwili jego narodzin. Za to że ze mną wytrzymuje. Za to że razem walczymy o lepsze jutro. Obiecuję Ci Tomku że nie będę więcej wredna. Kocham Cię i niech tak zostanie na zawsze.

  ajka

  #134920

  Anonim

  Re: Młodzieńcza miłość.

  Jestem mężątką od pół roku. Z moim mężem a wcześnij chłopakiem chodziłam od 5 klasy szkoły podstawowej.Tak po prawie 10 latach pobraliśmy się.Teraz czekamy na potomstwo.Może już niedługo…?Błądzę teraz po takich stronach,bo chcę się dowiedzieć czegoś więcej o ciąży i w ogóle. Anka  #134921

  kajado

  Re: Młodzieńcza miłość.

  CZEŚĆ KAYECZKO !!! TO JA RYBKA !!
  MAMY PODOBNE WSPOMNIENIA,JA TEŻ BYŁAM BARDZO MŁODA KIEDY POZNAŁAM JACKA ! STRASZNIE SIĘ Z TEGO CIESZĘ !!

  Rybka

  #134922

  kajka

  DO KAJADO

  WITAM RYBKO.DZIĘKI ZA MIŁE SŁOWA. TWOJA HISTORIA BARDZO MNIE WZRUSZYŁA. I TEŻ SIĘ CIESZĘ ŻE MAMY PODOBNE WSPOMNIENIA.TRZYMAJ SIĘ MOCNO, DUŻA BUZKA.

  ajka

  #134923

  sebek

  Re: Młodzieńcza miłość.

  Jestes twardą kobietą !!!, podziwiam Cię.

  #134924

  kajka

  do sebka

  Dzięki za cudowne słowa, mimo iż wcale nie uważam się za twardą kobietę-wręcz przeciwnie. Ale po twoich slowach kto wie może zmienię zdanie. Te slowa są jak balsam na rany. Dzięki Sebek.

  ajka

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close