Mój pies oszalał :(

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #109566

  jaga

  Mam problem – suka mi zwariowała 🙁 W wieku 5 lat zaczęła demolować mieszkanie. Na godzinę zostawić jej nie można :Strach:

  Dziś – w ostatni dzień urlopu – byłam z Ka w kinie. Nie było nas ok 3 godzin. Wracam, a tu tynk ze ściany przy drzwiach wejściowych zdarty do kątowników na długości ok. półtora metra 🙁 Klamkę pogryzła już wcześniej. Wcześniej też – chcąc wyglądać przez okno – pozwalała mi w kuchni wszystko z parapetu, powywracała krzesła. Mogłabym więcej wymieniać, ale teraz jej ekscesy wiążą się już z remontem 🙁

  Suce zaczęło odwalać, gdy małż zaczął wyjeżdżać w delegacje. Teraz odwala jej za każdym razem, gdy zostaje sama.

  Dzwoniliśmy do wetki. Pytamy: co robić – dać jej coś na uspokojenie, jakiegoś psychologa od zwierząt szukać? Wetka poradziła kupno dużej klatki, no ale nie wyobrażam sobie trzymania psa w klatce.

  Jestem załamana – przecież oboje pracujemy, a z nią jest coraz gorzej 🙁 Czy mam jej szukać domu z ogródkiem (najlepiej jej było, gdy była na działce i tam miała dużo przestrzeni) i właścicielami, którzy nie pracują?! Do pracy jej zabrać nie mogę… psiej niani mam szukać czy co?

  Poradźcie coś…

  #4781480

  narcowa

  Moja bokserka też tak wariowała,to samo drapała ściany do tynku,zrywała zębami(chyba)wykładzinę z podłogi,rozwalała śmieci po całym mieszkaniu.
  Weterynarz stwierdził,że może uroiła sobie ciążę,i żeby ja uspokoić mamy zastawiać nasze ubrania w których niechodzimy tak żeby mogła na nich leżec,czuć nas.Reasumując ciuchy pomogły,zostawione otwarte drzwi do wszystkich pokoi również(zanim zaczeły się ekscesy ,zaczęliśmy zamykać bo mieszkanie było po remoncie), no i depo provera tyż.  #4781481

  jaga

  Suka właśnie ma cieczkę. Nie wiem jednak, czy mogę to ze sobą wiązać, bo klamkę po raz pierwszy pogryzła w czerwcu, a teraz jest coraz gorzej.

  #4781482

  picaporte

  Jaga poszedł priv.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close