Mój synek ma wadę serca poszukuję dobrego Kardiologa w Zabrzu

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #116497

  waniliaa2

  Gabryś urodził się jako zdrowe dziecko, nic nie wskazywało na to , że w wieku 3 lat podczas badania Pani Doktor wykryje szmery. Do tej pory nic takiego nie było słychać podczas badań. Szybko dostaliśmy skierowanie do poradni kardiologicznej ale trzeba było tam czekać więc postanowiliśmy pójść prywatnie. Podczas badania wyszła jedynie niedomykalność zastawki . Jednak zaniepokoiło mnie to , że Pani D. nie chciała powiedzieć za bardzo na czym polega ta wada. Postanowiłam się dowiedzieć u innego lekarza. Trafiliśmy do wspaniałej Pani Kardiolog ale nie ma tam oddziału kardiologii dziecięcej. Podczas badania okazała się struna w sercu która burzy krew i ta niedomykalność. Prowadzi to do przerostu mięśnia sercowego Prowadzeni jesteśmy przez Warszawę ale chciałabym zasięgnąć opinii również lekarzy w Zabrzu. Bardzo proszę o kontakt do dobrego doktora.

  #5422931

  agaz

  Chwala dr.pajaka ale on jest kardiochirurgiem .moje dIecko po zabiegu w kat.ligocie .i tam wszyscy swietni lekarze ale naljlepszy wydaje mi sie ordynator szydlowski.fenomenalny lekarz przyjmuje w krakowie tez .

  #5422932

  raz-dwa

  Moja tez ma strune rzekomą, ktora wywoluje osluchowo szmery. I miala niedomykalnosc, ale fizjologiczna (teraz juz nie ma, echo miala w wieku 2,5 r). Struna rzekoma to wada kosmetyczna, nic nie powoduje – ot jedni ja maja, drudzy nie.

  #5422933

  waniliaa2

  Nam powiedziała nasza Pani dr mówi, że przy jego wadzie duże szanse ma na przerost mięśnia sercowego chociaż niekoniecznie. Musimy zrobić badania – więc szukamy dobrego kardiologa z możliwością zrobienia wszystkich badań. Bardzo dziękuję za odpowiedzi

  #5422934

  agaz

  Wejdz tu .jest o jakichs profesorach w zabrzu.

  #5422935

  waniliaa2

  Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że musi być Gabryś operowany. Szukam dojścia do jakiegoś kardiochirurga w centrum zdrowia. Bardzo proszę o pomoc

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close