Moja Amelka ma skaze białkową!!!

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #11204

  iwonakuzma

  I w związku z tym mam pytanie, czy nie moge jeść tylko mleka , czy tez wszystkie jogurty i serki , odpadają. Co w ogóle można jesc i czy tarka z buzi i te krosteczki kiedyś w ogóle zejda , jestem załamana!!!!!!!!!!!!!!

  Iwona I Amelka 18.11.2002.

  #176700

  czarna

  Re: Moja Amelka ma skaze białkową!!!

  nic z nabialu..czyli mleko ser serki maslo nic….zejda jak tylko wykluczysz z diety nabial..

  Asia mama rocznej Ewy  #176701

  Anonim

  Re: Moja Amelka ma skaze białkową!!!

  Wspolczuje! A to pediatra stwierdzil te skaze? Moja Natusia tez w ‚wieku” ok. 6 tyg. dostala wysypki i tez juz sie obawialam, ze to skaza – a okazalo sie za to tylko przejsciowy tradzik niemowlecy (strasznie mi wtedy ulzylo!)

  Kaśka z Natalką (9,5 miesiąca)

  #176702

  smoki

  Re: Moja Amelka ma skaze białkową!!!

  Napisz do Pinii… ona dużo wie…

  Pozdrowienia
  smoki i Dawidek
  (prawie 4 miesiące!)

  #176703

  kleeo

  Re: Moja Amelka ma skaze białkową!!!

  jestes pewna, ze to skaza? w tym wieku wiele dzieci ma tradzik niemowlecy, moj lekarz rodzinny nawet nie wiedzial ze jest cos takiego i tez pierwsze co, to typowal skaze, bo objawy byly identyczne. Po zrobieniu testu okazalo sie ze to nie skaza, a krostki i inne slady zniknely po masci

  kleeo i Natalia (ur.26.07.02)

  #176704

  malutka

  Re: Moja Amelka ma skaze białkową!!!

  Może to i trądzik ,ale u mojego Bartka zaczęło się właśnie w tym czasie. Najpierw pediatra nie rozpoznał alergii, drugi kazał czakać.. Pojechaliśmy do alergologa i jesteśmy w czasie badań. Jeśli Twoje dziecko ma alergię to ma skazę, ale nie można powiedzieć, że to skaza białkowa bez badań. My będziemy teraz robić testy IgE na kilka podst. alergenów m.in kurz bo od tego też może być wysypka. Póki co dopóki nie znajdziemy czynnika uculającego nie jem nabiału – tak jak pisze Czarna (suchy chleb od m-ca), ryb ,jajek pomidorów, czekolady bo jeśli nie wyeliminuje się tego jednego czynnika uczulającego , kol\jne silne alergeny moga uczulać.

  Iwona i Bartek 30.08.2002

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close