Moja sąsiadka!!!!!

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #52290

  wkalinka

  W zeszłym tygdniu idę z moją Mamą ze sklepu,spotkałysmy naszą dawną sąsiadkę,obecnie ma 27 lat i dwoje małych dzieci po 2 i 3latka.I mówi do nas! CYTUJĘ:Niechże se panie wyobrażą!(słyszy nas cała ulica)właśnie wracam od lekarza,bo miałam problemy z jelitami a on mi mówi że ja w 8 miesiącu ciąży jestem! KONIEC CYTATU.Od kiedy ją pamiętam była gruba,a żeby przez 8 miesięcy nie zorientować się że jest się w ciązy!Rozumiem starsze kobiety w okresie menopauzy ale w wieku 27 lat,po dwójce dzieci!Dwa dni temu dowiedziłam się że urodziła zdrowego chłopczyka!Takie to mają szczęscie! W sumie to moża jej nawet pozazdrościć,bo przeszła ciążę zupełnie bezstresowo.Pozdrawiam.W+ 2 bable.

  #671578

  devilry

  Re: Moja sąsiadka!!!!!

  A moze mowila 8 tydzien czyli 2 miesiac … ten 8 miesiac to jakos maloprawdopodobne. Cyzby ruchow nie czula albo je z czyms pomylila – niesadze 🙂

  Rybcia  #671579

  wkalinka

  Re: Moja sąsiadka!!!!!

  8 miesiąc!Urodziła 2 dni temu chłopca.Ona poszła do lekarza bo myślała że ma problemy z jelitami! a to pewnie były ruchy dziecka!Pisałam że była gruba i po prostu nie było widać nawet że jest w ciązy.

  #671580

  iwonek

  Re: Moja sąsiadka!!!!!

  oj dziwne to, ale rzeczywiście prawdopodobne.
  ja znam dwa podobne przypadki.
  pierwszy – dziewczyna 17 lat, zawsze lekko otyła przez kilka miesięcy nie wiedziała, że jest w ciąży,a rodzina dowiedziała się, gdy zawieziono ją w bólach do szpitala i okazało się, że urodziła..
  drugi – kobieta po czterdzieste, problemy żołądkowe, zawsze duży, wydęty brzuch, menopauza – dowiaduje się, że jest w ciąży tuż przed porodem!!! przez całą ciążę przyjmowała silne leki łagodzące menopauzę i niestety dziecko ma jakieś zdrowotne problemy.
  też mi sie w to wierzyć nie chciało…


  Iwonka i dzidzia

  #671581

  shibaa

  Re: Moja sąsiadka!!!!!

  Moja kuzynka dowiedziała sie że jest w ciąży jak była w 5 m-cu – bo miała normalne – może mniej obfite niż zwykle miesiączki i dopiero jej podpadło jak jej zaczął brzuch rosnąć :)))
  Ale przy 3 ciązy to rzeczywiście dziwne żeby nie wiedziała ze jest hihi 🙂

  Agata + Ania 13.IX

  #671582

  anna27it

  Re: Moja sąsiadka!!!!!

  Pozdrow ode mnie sasiadke 🙂

  Ania i Susanna (05.09.2004)  #671583

  nonnocere

  Re: Moja sąsiadka!!!!!

  Hey 🙂

  Pamiętam jak na ćwiczeniach z seksuologii na studiach, omawialiśmy przypadek pewnej 13latki. Dopiero zaczęła miesiączkować i w czasie wakacji doszło do „przypadkowego” stosunku z 15letnim znajomym. 13latka zaszła w ciąże. Nikt się nie zorientował. Nawet jej matka pielęgniarka. Dziewczynka podczas gry w gumę do skakania urodziła zdrowego synka na boisku szkolnym :).

  Pozdrawiam, Madzia

  #671584

  wkalinka

  Re: Moja sąsiadka!!!!!

  Coś się stało z moją wiadomością.Dodam tylko że nie należy ona do kobiet (hmmm.jak to napisać?) „szczególnie górnolotnych”,podejrzewam że miało to w tym przypadku dość duże znaczenie:-)

  #671585

  Anonim

  Re: Moja sąsiadka!!!!!

  Hej
  W mojej rodzinie ( b. dalekiej) był podobny przypadek. Babka, matka 4 dzieci, poszła do szpitala bo ją bardzo bolał żołądek(!!!). Po 3 dniach wyszła…..ale z dużą cóerczką. Kobita przez 9 miesięcy nie wiedziała że jest w ciąży a brak okresu tłumaczyła.. klimakterium !!! Po prostu SZOK
  pozdrowionka Aga

  #671586

  daga25

  Re: Moja sąsiadka!!!!!

  Kiedyś oglądałam serial dokumentalny z Izby Przyjęć i przedstawiona była kobitka z bólami brzucha (bardzo otyła), którą przywiozła do szpitala siostra. Mówiła, że od kilku dni bardzo ją boli wątroba. Musiała poczekać chwilę w kolejce na badania i … w tym czasie urodziła 😮 Jakież było jej zdziwienie! Ale na pewno nie większe, niż siostry czy lekarzy hihi

  Daga, Zuzia 16m i Maksio(?)22tc  #671587

  devilry

  Re: Moja sąsiadka!!!!!

  To wszytsko co piszecie jest dla mnie niesamowite, poprostu niewyobrazalne, ze mozna TEGO nie zauwazyc 🙂

  Rybcia

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close