moje dziecko je bez przerwy…

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #17643

  jane

  … już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek będzie inaczej. Każda próba odłożenia małej do wózka po karmieniu, które trwa np. godzinę, kończy się wrzaskiem i cała polka zaczyna się od nowa. Jeszcze się jakoś trzymam, bo mam pomoc w domu, ale jak zostanę sama, to chyba z głodu umrę… Już myślałam, żeby odciągać i dawać jej z butli. Przynajmniej będę miała kontrolę, ile ona je. Jak myślicie, to dobry pomysł?

  Beata z Małgosią (ur. 04.05.03)

  #250166

  aniaaa

  Re: moje dziecko je bez przerwy…

  Mój też ciągle je – to chyba normalne zwłaszcza u takiego maluszka jak Twój!

  Aniaaa i Sebcio (17.03.03)  #250167

  Anonim

  Re: moje dziecko je bez przerwy…

  a moze smoka……..?U mnie czasami skutkuje….Pzdr!

  guciak i Ninka ur. 27.04.2003

  #250168

  majmo

  Re: moje dziecko je bez przerwy…

  Dziewczyno, takie maleństwo ma swoje prawa. Musisz się przyzwyczaić, że ciągle je, to normalne. Być może niedługo się to zmieni, ale to nic pewnego. Wytrwałości. Moja córka urodziła się 1 marca i do tej pory je ciągle, śpi mało, ma kolkę i nie umarłam z głodu, chociaż bywało ciężko. Niektóre dzieci takie są. I wybij sobie z głowy karmienie z butli. Nie musisz kontrolować ile zjada, bo nie przeje się na pewno.Jak nie będzie przybierać na wadze, to wtedy może trzeba będzie dokarmiać. I jeszcze jedno, jesteś jedną z bardzo wielu mam mających taki problem To było na pocieszenie.
  Pozdrawiam, Monika

  #250169

  goha

  Re: moje dziecko je bez przerwy…

  Nie dawaj jej z butelki, bo niektóre dzieci bardzo szybko się do tego smoczka przyzwyczajają i później źle chwytają brodawkę. To może być przyczyną mniejszej prpdukcji mleka i masakrowania brodawek. Jeżeli już chcesz odciągać podawaj jej pokarm strzykawką, bo wtedy zachowa zdolność do prawidłowego ssania piersi.

  Pozdrawiam
  GOHA i Dareczek
  02. 04. 2003

  #250170

  gonia23

  Re: moje dziecko je bez przerwy…

  możesz tak dla ciekawości ściągnąć mleko i zobaczyć ile tak naprawde Ci goleci i ile mala zjada. ja jak tylko chce gdzies wyjsc na 2 godz to odciągam mleko i daje z butli – moja Zuzia na szczescie nie lubi butli i zdecydowanie preferuje cyca, wiec nie ma mowy o tym, ze sie odzwyczai od ssania. a wypija na raz 120 ml.

  Gosia  #250171

  gosiek

  Re: moje dziecko je bez przerwy…

  miałam z Tamarą to samo- jadła niemal bez przerwy- opadałam z sił- trwało to ponad 3 miesiące- a teraz…miło to wspominam
  a co do jedzenia mojego…mąż mi szykował kanapki :-)))
  trzymam kciuki
  ps. Tamarka nie chciała pić mojego mleka z butelki- spryciulka

  Gosiek i Tamara ur.10.05.02.
  /

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close