Moje obawy

Tydzien temu moja lekarka powiedziała mi, że łożysko już się starzeje i powinnam urodzic w ciągu 2 tygodni. Biore Fenoterol ale tylko do poniedziałku, później mam odstawić. Przez cały tydzein martwiłam się, że starzejące się łozysko może zaszkodzić maluszkowi ,więc dzisiaj udałam się do lekarza który zastepuję moja Panią doktor ( jest na urlopie ).
Zrobił USG i wyszedł 35 tydz. a wg. miesiączki dzisiaj kończy się 37 tydz. Lekarz wytłumaczył mi że według łozyska powinnam urodzić w ciągu najbliższego tygodnia. Zastanawia mnie czy po przestaniu brania Fenoterolu mogą nastapić w ciągu kilku dni skurcze porodowe. Jeżeli nie urodzę do 10.08 to prawdopodobnie będe musiała iść do szpitala na wywołanie. A bardzo się tego boję.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.

2 odpowiedzi na pytanie: Moje obawy

kas Dodane ponad rok temu,

Re: Moje obawy

Może choć trochę Cię pocieszę. Miałam wywoływany poród ze względu na cukrzycę – wpierw oksytocyna, potem przecięcie pęcherza płodowego. Oksytocyne podłączono około 13, przeciecie pęcherza koło 14 poczułam ból koło 15 30(skurcze na KTG rejestrowały się wcześniej, ale nie bolały), a Zuzka urodziła się o 17 25. Szybko i sprawqnie. I Tobie też tego życzę 🙂
Pozdrawiam

Kaśka mama Zuzanki (16.10.2002)

Dodane ponad rok temu,

Re: Moje obawy

Podobnie jak Ty miała andzia2, starzejące się łożyszko i Dzidzia chudnąca w brzuszku. Po dwóch kropłowkach i przebiciu pęcherza, ok.17.40 miała na brzuchu Kacperka (po 7h). Niebrzmi może ciekawie i naturalne nie jst, ale najważniejsze jest przecież twoje zdrowie i Dzidzi:) Trzymaj się cieplutko:)

Aba i prawdopodobnie Jaś 🙂 (27.10.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Moje obawy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystko o porodzie
poród z mięśniakiem?
Dziewczyny, czy któraś z Was miała komplikacje porodowe z powodu mieśniaka macicy? nautica i nureczek (22.12.03)
Czytaj dalej
Dla starających się
Kolejny dołek... :-(((
Dziewczyny ja już dalej nie mogę!!! Dziś było tak pięknie... Mąż przed wyjściem do pracy obiecał przytulanie w celu poczęcia fasolki, później dostałam od niego pięknego sms-a... A teraz siedzę
Czytaj dalej