mokro na władce i pessar

Witam…

Mamy pytanko do pessarowców. Z tego co wiem zwiększa się wydzielana z pochwy przy założeniu pessara, ale mi się mimo tego, że mam założony pessar 14 czerwca to od 3 dni mam bardziej “mokro” na wkładce. Oprócz tradycyjnych upławów. Po prostu wkładka jest mokra. W związku z przypadkami sączących się wód płodowych zaczynam się zastanawiać… Tym bardziej, że po użyciu paska lakmusowego kolor wskazuje na bardziej zasadowy charakter wydzieliny. Nie jest tego strasznie dużo, bo sama wkładka wystarczy, no ale niepewność pozostaje. Do lekarza idę w czwartek.
Jakie Wy passarowczynie macie doświadczenia z ewentualnym zwiększeniem wydzieliny? Jaki jest jek kolor i konsystencja? Ja biorę jeszcze Nystatatynę co drugą noc po jednym czopku.

Pozdrawiam, Madzia i dzidzia 2. X 2004

2 odpowiedzi na pytanie: mokro na władce i pessar

mati2 Dodane ponad rok temu,

Re: mokro na władce i pessar

Cześć
u mnie było podobnie, miałam takie same obawy gdyż wkładka była naprawdę mokra jednakże po wizycie u lekarza okazało się, że to tylko wydzielina z pochwy. Wydaje mi się, że u Ciebie jest tak samo ale wiadomo człowiek uspakaja się jak usłyszy to od doktorka.
Nie martw się do czwartku nie daleko.

Mati i Synek

+7 dni

nonnocere Dodane ponad rok temu,

Re: mokro na władce i pessar

Dzięki Mati 🙂 Teraz łatwiej mi będzie czekać do czwartku 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: mokro na władce i pessar?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
poszłybyście z roczniakiem na koncert?
Ciekawa jestem Waszych opinii w tym temacie, bo nie wiem na co się zdecydować. Otóż w naszym mieście jest teraz scena plenerowa i na powietrzu można sobie posłuchać różnych
Czytaj dalej
Dla starających się
Pytanie
Dziewczyny, mam pytanie, czy to normalne, że od owulacji boli mnie podbrzusze? Odkąd zaczęłam starania bacznie wsłuchuję się w mój organizm i zauważyłam to coś. Mam krótkie cykle (25-26 dni, w
Czytaj dalej