Mononukleoza?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #29815

  monka

  Czy któras z was miała badanie na mononukleozę? gin kazał mi to zbadać, ale nie wiem zupełnie co to i z czym sie wiąże, jaki ma wpływ na ciążę. Wiecie coś na ten temat?
  Chciałam sie tez pochwalić wreszcie dobrymi wiadomościami, mój mąż zbadał nasionka i pan doktor powiedział, że sa wzorowe. Chociaż tyle.

  Monika

  #393454

  ika

  Re: Mononukleoza?

  Szukałam w wyszukiwarkach medycznych inforamacji na ten temat, ale niestety nic co moglo by usprawiedliwić takie badania nie znalazłam. Sugeruję zajrzenie ewentualnie na stronęhttp://netsprint.pl/search?qt=mononukleoza. Może któryś z wyszukanych tam artykułów odpowie Ci Moniko na to pytanie.
  przykro mi, ze nie moge lepiej pomóc

  ika z małym słoneczkiem marcowym  #393455

  marti1

  Re: Mononukleoza?

  Monika,

  Moja przyjaciółka ma mononukleozę…faktycznie lekarka mówiła jej, żeby nie zachodziła na razie w ciążę bo ma okropną morfologię i o to w mono chodzi…
  Podobno z tak kiepską morfologią i ciągle podwyższonym OB trudno utrzymać ciążę…

  Ale żeby skierować na to badanie to trzeba mieć podejrzenia, że mono występuje…czy tak jest u Ciebie? Najbardziej znanymi objawami to: ciągłe przeziębienie…powiększone wszystkie węzły chłonne i często ból w śledzionie, która jest atakowana przy mono…

  Pozdrawiam,

  Marti1

  #393456

  monka

  Re: Mononukleoza?

  Nie mam objawów i pierwszy raz słysze o tej chorobie, nie mam pojęcia dlaczego kazała mi to zbadać, myślałam, że to normalne badanie po poronieniu, jak tokso, czy cytomegalia.

  Monika

  #393457

  monka

  Re: Mononukleoza?

  Dzięki, sama nie wiem co o tym myśleć. Dlaczego to badanie?

  Monika

  #393458

  marti1

  Re: Mononukleoza?

  monka,

  W obecnej sutuacji jednak poszłabym na konsultację do innego lekarza bo wydaje mi się niezrozumiałe zlecanie takiego badania i nie jest to rutynowe postępowanie po poronieniu.

  Powodzenia,

  Marti1

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close