Most w stolicy – kłopot

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #122109

  janekweg

  To przykre, jednak muszę ująć ten temat. Idzie o most, jaki ostatnio został zapalony. W Warszawie chwilowo panuje chaos, nie da się normalnie przemieszczać. Przez most łazienkowski każdego dnia przejeżdżały tysiące aut, w tym moje. Dzisiaj muszę jeździć objazdem, trwoniąc czas, paliwo oraz nerwy. Czy nie ma jakiegoś sensownego rozwiązania, aby most został wyremontowany szybciej? 1,5 roku takiej kieraty to będzie po prostu załamanie. Zastanawiam się, czy nie wynająć czegoś bliżej mojej pracy, albowiem dojazdy zaczynają mnie denerwować. A Wy co o tym sądzicie?

  #5779989

  banita

  a to już nie mieszkasz za granicą? :Hmmm…:  #5779990

  wojotez

  RE: Most…

  Zagadnienie mostu chyba zna każdy – pozostał podpalony. Gratulacje podpalaczom, jacy naprzykrzyli życie milionom lokatorów Warszawy oraz ludziom, jacy wyłącznie tamtędy przejeżdżają. Ja również przynależę do tego grona oraz mam już dosyć gwarantowania władz, że znajdą rozstrzygnięcie. Czego tutaj szukać? Należy zbudować most zastępczy. Nim jednak kochane władze metropolii się zdecydują, minie rok oraz łazienkowski pozostanie wyremontowany. Trochę urojenie, ale nic nie doradzimy.

  #5779991

  halinasuperdziewczyna

  Sam pytałem, sam odpowiem 🙂
  Nie ma jak pogadac z kims inteligentnym…
  W dodatku za to zapłacą 😉

  #5779992

  stachwrw

  RE: Most…

  Popieram przedmówców, ja również dojeżdżam do miejsc pracy, a właściwie dojeżdżałem, przez zjarany most. Co teraz? Należy wyjeżdżać do pracy nieomalże godzinę wcześniej i pocierpieć w korkach. Stracone paliwo, czas, nerwy – ekstra zaczyna się ten rok. Moim zdaniem muszą błyskawicznie odkryć jakieś przejściowe rozwiązanie. Niestety mówimy o moście, nie są w stanie puścić pontonowego, bo ludzie by się na nim pozabijali (już widzę jakąś mamuśkę za kółkiem, jakiej odbija kierownica oraz auto ląduje w Wiśle). Wypada to po prostu przetrwać!

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close