może będziecie wiedzieć

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #57367

  ajulka

  Witam,
  Dziewczyny mam pytanie , nie jest ono ściśle związane ze staraniami o fasolkę, ale wiem, ze wszystkie bacznie obserwujemy swój organizm i może, któraś z Was miała podobny problem….Od kilkunastu dni czuję sie fatalnie, zupełnie nie mam na nic siły , krótko mówiąc ledwo żyję….myślałam , że może zbiera mi się na jakąś chorobę i zmierzyłam temperaturę…a tu 35,6…i tak mam od ponad tygodnia moja temperatura to 35,6 -35,8 i do tego pobolejwają mnie jajniki -takie mam wrażenie……Czy może któraś z Was miała podobne problemy……Nie chcę z byle problemem latać do lekarza a sama tez nie mam pomysłów co to za zaraza….
  Jesteśmy teraz na etapie ” bardzo intensywnego starania ” i tak sobie pomyślałam, ze może takie osłabienie może mieć jakieś negatywne konsekwencje….pozdrawiam A.

  #733635

  gablysia

  Re: może będziecie wiedzieć

  Może to być ogólne osłabienie, spowodowane po prostu pogodą, a może po prostu masz taką temperaturę, ja mam taką na codzień i nie jest to spowodowane chorobą. Temperatura w organizmie ma swoje odzwierciedlenie w przepływie krwi, o ile on wolniejszy o tyle temperatura niższa. Ja mam słabe krążenie, niskie ciśnienie i niską temperaturę. Jednak jeżeli na ogól masz normalną temperaturę, to może być objawem choroby. A te bóle jajników, to nie przypadkiem owulacja? Pod warunkiem, że nie trwają długo. Bo jeżeli tak idź do lekarza niech ci je oglądnie na usg.

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close