Możecie polecić fajny kojec?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #74485

  beatek

  Właśnie jesteśmy na etapie szukania kojca dla Julci. Myśleliśmy o łóżeczku turystycznym,które równocześnie może być kojcem. Nie wiem jednak czy to zda egzamin, bo jest ono takich samych wymarów jak łóżeczko i raczej mało w nim będzie miejsca do zabawy. A może polecicie mi jakiś kojec, z którego i Wy i dzieciaczek bedzie zadowolony. Zależy mi żeby był stabilny bo Jula cały czas chce stać. Ale chyba raczej nie robią takich, ktróre mogłyby się wywrócić?


  Beata i Julcia (10.04.2005)

  #981343

  kra

  Re: Możecie polecić fajny kojec?

  Polecić nie mogę, bo nie używałam (zamiast tego mieliśmy dmuchany basenik z kocem na dnie, ale to na etapie siedzenia dziecka, teraz zresztą Marcelek też w takim przebywa), ale chcę Cię uprzedzić, że sporo dzieci (przynajmniej wokół mnie) nie chce przebywać w kojcach, bo woli poruszanie się po mieszkaniu, wszystko jedno, czy na czworakach, czy na nogach. Znam kilka osób, które kojec kupiły, a potem żałowały, bo dziecko nie dało się do niego wsadzić. Nie twierdzę, że to jest zły pomysł, tylko uprzedzam, że różnie to może być.
  Pozdrawiam i przepraszam, że się wtrącam nie odpowiadając na pytanie 🙂


  Kra+Wiktorek(2.1l)+Marcelek(5m)  #981344

  abcdefg

  Re: Możecie polecić fajny kojec?

  My mamy od Wigilii kojec-gigant, zakupiony na allegro. Wlasciwie to bardziej zagroda – taki plotek, 8 bokow, ale laczysz ile chcesz (my na razie robimy Matowi prostokat lub trapez z 6 bokow. Poki co, jestem zadowolona. Dziecko ma sporo przestrzeni (plotek moze ogrodzic do 20m2), a rowniczesnie nie ma dostepu do szaf i innych rzeczy. Mateusz tez od niedawna juz ladnie stoi, kojec jest calkiem stabilny.

  Ja i moj Mateusz majowy ’05

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close