Na ile dni przed owulacją pojawia się ból

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #20808

  gonia04

  No właśnie. Dzisiaj 13dc, test owulacyjny negatywny natomiast zaczęłam odczuwać ból w jajnikach. Temperatura jeszcze nie spadła. Jak myślicie, kiedy będzie owulacja.

  #288120

  gosik

  Re: Na ile dni przed owulacją pojawia się ból

  Z tego co już zdążyłam sie dowiedzieć, ból może pojawić sie na kilka dni przed ovu (jajeczko rośnie i można odczuwać ból), ból może sie pojawić w dniu ovu, lub może go nie być wcale, co nie znaczy że ovu nie było. Bywa to różnie, każda z nas mniej lub bardziej odczuwa ten ból.
  Kiedy rozpoczęłaś robić testy i ilo dniowe masz cykle?

  GOSIA  #288121

  gonia04

  Re: Na ile dni przed owulacją pojawia się ból

  Cykle mam 28-30dni. Pani gin powiedziała, że przy takich cyklach owulacja może byc od 14 do 16 dnia. Test zaczęłam robić w 12 dniu. W poprzednim miesiącu robiłam od 10 do 17 dnia, ale nic nie pokazały (testy z internetu), więc myslałam, że nic z tego.A podobno była owulacja, było widać na USG w 26dc ciałko żółte. Jeszcze miesiąc wczesniej była piękna gruba drug krecha w 14dc (test z apteki clear view). Teraz robiłam wczoraj i dzisiaj testy z internetu, ale nawet bladej drugiej kreski nie widać. Jeżeli testy nic nie wykażą, to zacznę podejrzewać, że są do niczego. Z drugiej strony w instrukcji na stronie jest napisane, żeby nie badac rano (w Clear View było żeby rano), bo wtedy dopiero zaczyna się syntezować hormon. Według tej instrukcji powinno się badać od godz 10 do 20, a przed testem przez dwie godziny ograniczyć picie. Ponieważ mam tych testów dużo, to spróbuję jeszcze sprawidzic po południu.

  #288122

  gosik

  Re: Na ile dni przed owulacją pojawia się ból

  Przy takich cyklach rzeczywiście ovu jest 14-16dc. W sprawie testów nic ci nie poradze – mi wskazały piekne dwie krechy i nici wyszły. Robiłam je rano (instrukcja…). Metody były takie – 1 mc – codziennie (przy pierwszej ciąży ,,zadziałało”), 2 mc – testy ovu i abstynencja tygodniowa , teraz – jak leci bez specjalnego patrzenia w kalendarz. Zobaczymy
  Życze powodzenia z testami, ja już głupieję, jeśli o to chodzi….

  GOSIA

  #288123

  gonia04

  ból owulacyjny i inne objawy płodności

  I w koncu sama zanalzałam: od kilku minut do 2 dni

  #288124

  dzidek

  Re: Na ile dni przed owulacją pojawia się ból

  Nie wiem na ile dni przed owulacja. Ja co miesiac czuje bol jajnikow i mysle to te dni. A teraz jestem po owulacji a jajniki znow zaczely bolec. Jestem w 21 dc. Jeszcze tydzien do malpy.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close