Na Nowy Rok

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #59300

  ewa77kat

  Moje Drogie,

  zbliża się Nowy 2005 Rok i chcialam Wam z tej okazji życzyć, aby byl dla Was dla szczęśliwy, jak dla mnie byl 2004. I wiem, że wiele z Was teraz czyta tego posta będąc nieszczęśliwą i zadającą sobie wiecznie retoryczne pytanie: dlaczego ja? ile to ma jeszcze trwać?
  Ja w 2004 Rok wchodzilam nieszczęśliwa, nic bowiem nie zapowiadalo końca moich dramatycznych przeżyć, a na swym koncie mialam już 3 poronienia i coraz mniejszą szansę na urodzenie dziecka. A tu nieoczekiwanie 14 lutego zaszlam w ciążę, ku mojemu zaskoczeniu nie zakończyla się ona jak poprzednie, a 24 października przeżyliśmy z mężem szczęśliwy final tej ciąży (czwartej !!!). No i konczę ten rok z cudowną dwumiesięczną córeczką Oleńką na rękach, której uśmiech wynagradza mi wszystkie te lata czekania, wszystkie cierpienia. Wierzcie mi, życie każdej z Was może ulec nieoczekiwanemu szczęśliwemu zwrotowi w 2005 roku, czego życzę Wam z calych swoich sil.
  I pamiętajcie, trzymam za wszystkie Was i za każdą z osobna mocno kciuki.
  Buziaki
  Ewa

  #757006

  anetkaanetka

  Re: Na Nowy Rok

  Miło czytać Twojego posta. Życzę Ci aby następny rok był równie owocny jak przemijający 2004. Dużo zdrowia dla Całej Trójki !

  Aneta i …  #757007

  nuska

  Re: Na Nowy Rok

  Ewuniu dzięki za życzenia :o)) Tobie i Twojej całej rodzince wszystkiego naj naj naj…

  NUŚKA + dwa Aniołki

  #757008

  jola72

  Re: Na Nowy Rok

  Wszystkiego Naj!!!! Obyście wszyscy zdrowi byli!!!

  Jola

  #757009

  Anonim

  Re: Na Nowy Rok

  Czesc pozdrawiam was oboje dziekuję za życzenia a tak naprawde to chciałabym aby to było prawdą. Oboje z mężem zrobiliśmy szereg badań aby nie powtórzył się nasz dramat i tak naprawde to lekarz prowadzący kazał starać się o ciążę od Nowego Roku ale jakoś tak odkładam to z dnia na dzień boję się tego co przyniesie jutro.
  Dzięki za życzenia.
  Życzę aby Oleńka rosła jak na drożdzach wcale nie chorowała i przynosiła same wspaniałe i radosne dni całuski dla Oleńki.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close