Naczynik JAMISTY

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #73033

  aha

  Moj synuś urodził sie z 2 plamkami o barwie jasno czerwonej, jedna była na lewym sutku a druga na lewej nużce. Po jakimś czasie plamka z lewego sutka zaczęła wypełniaćsię krwia i powstał naczyniaczek w wielkosci np. 2 zł oraz był wypukły. Jestesmy pod stała opieką kliniki dermat. w katowicach, moj synus ma zabiegi mrożenia azotem w wyniku czego naczyniaczek zanika. Na szczescie nie zdażyło sie zeby Matuś sie udeżył w to i leciała krew. ale wiecznie sie o to boję.
  Mam pytanie do mam ktorych dzieci spotkało to samo: czy zostaje blizna po zaniku tego naczyniaka? jak tamujecie krew w razie jakiegoś wypłyu?

  #952943

  emalka

  Re: Naczynik JAMISTY

  Nam z kolei powiedziano, ze sie samo wchlonie – lub zostanie mala blizna w kolorze skory… nie zdarzylo sie nigdy, zeby Zuza naczyniaka rozdrapala, ale lekarze uczulali, ze wtedy trzeba natychmiast na pogotowie albo do szpitala.

  emalka i Zuza  #952944

  karmelek

  Re: Naczynik JAMISTY

  Mój synek uordził się z takim naczyniakiem na brzuszku. Naczyniak był wypukły, podłużny długi ok 1-1,5 cm. Wszyscy lekarze, których się o to pytałam, mówili, że powinien się sam wchłonąć, żeby poczekać. Już nie pamiętam dokładnie ale gdzieś tak koło 20 miesiąca życia małego zauważyłam, że zaczyna się robić jaśniejszy i mniej wypukły. Teraz mały ma 27 miesięcy i po naczyniaku zostało kilka różowych plamek, które mam nadzieję też znikną. Nigdy go nie rozdrapał więc nie mam doświadczenia w tej sprawie
  pozdrawiam
  karmelek

  #952945

  ahimsa

  Re: Naczynik JAMISTY

  U nas jest na rączce. I raczej się nie wchłania…młody ma 13 mies.


  14.10.2004 Mati

  #952946

  emalka

  Re: Naczynik JAMISTY

  ale masz pewnosc, ze sie nie wchlania? ja widze roznice dopiero jak porownuje zdjecia np. sprzed roku i roznica jest duza. Na codzien mam wrazenie, ze nic sie nie zmienia 🙂

  emalka i Zuza

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close