nadżerka i poród

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #26543

  teodor

  Kochane, wyczytałam jakieś okropne rzeczy na temat nadżerki. Niestety kiedy się zabierałam do usunięcia nadżerki, mój lekarz powiedział mi STOP! będzie pani mamą. No i nadżerki mi nie usunął. Czy to oznacza, że czeka mnie cesarskie? czy mogą byćjakieś straszne komplikacje przy porodzie? Czy któras z Was ma podobny problem?
  Do gina ide za tydzień a jakoś teraz dostałam nagle parnoji…
  pomocy!!!
  Teodor i Kajtek (11.03)

  #352923

  aga23

  Re: nadżerka i poród

  Spokojnie, też miałam nadżerkę w poprzedniej ciąży. Po porodzie nadżerka (nawet gdybyś jej teraz nie miała) zrobi się. Zdarza się, że niektóre samoistnie się zaleczają. Jeśli będzie potrzeba usuniesz ją po ciąży.
  Moja nie była zbyt wielka, nie usuwałam jej. Teraz znów jestem w ciąży, a o jej usunięciu pomyślę po urodzeniu drugiej dzidzi.

  Pozdrawiam
  Agnieszka + Dzidzi(20.04.04)  #352924

  kasiek74

  Re: nadżerka i poród

  ja mialam nadzerke …usunelam kilka lat temu ..i teraz lekarz powiedzial ze to nie byl najlepszy pomysl..przed porodami…usuwac..wiec wydaje mi sie ze dobrze ci doradzil..teraz chyba maja inne metody..postepowania ..
  -k-

  #352925

  Anonim

  Re: nadżerka i poród

  Poczytaj w „Tematy ktorych nieznalazlam …” odswierzylam troszke tematow z archiwum

  Jola i Adrianek (3 latka)

  #352926

  matusia100

  Re: nadżerka i poród

  Hej!
  Nie masz się czym zamartwiać.Ja w pierwszej ciąży miałam nadżerkę,nie usunęłam jej,a teraz jestem drugi raz w ciąży.W szystko jest ok.Po porodzie kiedy będę już mogła to usunę ją metodą wymrażania.

  Pozdrawiam

  matusia

  #352927

  martra

  Re: nadżerka i poród

  Nie przejmuj się ja tez mam nadżerke i jestem w ciąży ,tez się zamartwiałam zupełnie niepotrzebnie lekarz powiedział że to nie ma żadnego wpływu na poród jak i na ciąże. A usuniętą będe ją miała po urodzeniu dzidzi jak wszystko sie wygoi .Także głowa do góry nie jesteś sama nie zamartwiaj się tak.
  POZDRAWIAM :))
  MARTA Z LENIWYM EMILKIEM CO NIE CHCE WYJŚĆ Z BRZUCHA
  15/09/03  #352928

  asia80

  Re: nadżerka i poród

  Mój gin wręcz zalecał aby przed porodem jej nie usuwać! Będzie OK, bo to nie ma wpływu ani na ciążę, ani na poród tak jak piszą dziewczyny 😉

  Asia i maluszek 😉 (21 tygodniowy)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close