NAN hypoalergiczne – 2 miesiąc?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #45641

  joasia11

  witam mam pytanie?
  Karmię piersią ale chciałabym dawać na noc mleko NAN 1zeby Jula przesypiała noc i kupiłam hypoalergiczne ale nie wiem czy moge dać dziecku , bo tam jest napisane, ze za zaleceniem lekarskim i teraz nie wiem. Jak myslicie? Dodam, ze moja mała nie jest chyba alergikiem i czy moze dostać takie mleko?
  Przepraszam za błedy ale piszę w wielkim pospiechu
  pozdrawiam pa

  Joasia i Julia 09.03.2004

  #592895

  myszka23

  Re: NAN hypoalergiczne – 2 miesiąc?

  Spokojnie możesz podawać maleńkiej to mleczko. Ja moja Natalkę odchowałam na NAN H.A. Od samego początku miała problem z przyssaniem się do piersi, więc niestety karmiłam ja z butli. I właśnie wspominanym mlekiem. A dodam, że nikt z naszej rodziny nie jest alergikiem. W szpitalu po prostu dokarmiali dzici nanem, i polożne kazały także w domu dokarmiać (ewentualnie!!!) je tym mlekiem. Zatem bądź spokojna. Ale dodam, że to mleko jest dosyć drogie.
  Pozdrawiam

  Natalka i Kacperek  #592896

  monikachorzow

  Re: NAN hypoalergiczne – 2 miesiąc?

  jest to najbezpieczniejsze mleko jeśli chodzi o ryzyko wystąpienia alergii.niestety marcinkowi nie służyło i miał po nim mega-kolki.dopiero bebilon ph 5,7 okazało się najlepszym mlekiem dla nas.musisz sprawdzić czy mała nie będzie miała po nim wzdęć albo kolek.

  Monika i Marcinek (15.01.04)

  #592897

  mysia2

  Re: NAN hypoalergiczne – 2 miesiąc?

  Tak będzie pisało na każdym mleku. Ja osobiście sama wprowadziłam NAN 1, potem NAN 2 H.A. i NAN 2. Lekarka tylko zapytała jakie i zapisała w karcie. To wszystko. Myślę, że śmiało możesz podawać.

  Eryka i Natanek 09.09.03r

  #592898

  izys

  Re: NAN hypoalergiczne – 2 miesiąc?

  my podawaliśmy Mikiemu jak miał 2-3 tyg to mleko- ono jest równoczasnie przeciwko ulewaniu, pił i nic mu nie było.Wydaje mi sie ze na zwykłym Nan 1 jeest napisane by konsultowac sie z lekarzem, myślę ze producent pisze to „na wszelki wypadek”…., Nan1 jest smaczniejszy od tego hipoalergicznego

  24.02.04

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close