Nastawienie anty-nocnikowe

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #62469

  gonia23

  No cóż, moja Zuza w kwestii nocnika pozostaje uparta jak baran. Nie to, żebym ją zmuszała do siadania na nim, ale tak próbuję zagadywać i pytać, czy zrobiła siku, czy kupkę. A ona kompletnie olewa tmat, a pytana gdzie robi siku to odpowiada, że do nocnika, chociaż nocnik traktuje jako kapelusz na głowę. W każdym razie szukam recepty jak ją zachęcić i oswoić z nocnikim

  Gosia i Zuzia 17m i ktoś 6.05.05

  #794116

  Anonim

  Re: Nastawienie anty-nocnikowe

  Mam ten sam problem, pomimo, ze moja ma już prawie 2,5 oku. zapytana gdzie się robi sisi pokazuje na nocnik i może na nim przesiedzieć pół dnia dla odmiany z tym, że siku i tak zrobi w majtki zaraz po wstaniu z nocnika! Ręce opadają!

  Aśka i Kinga (ur.2002)  #794117

  cait

  Re: Nastawienie anty-nocnikowe

  Ala jest mało nocnikowym dzieckiem [oczo]. Czasem zrobi siusiu, jak jej się nocnik w oczy rzuci, ale kupkę zrobiła dosłownie raz! Edukacja nie skutkuje. Chyba kupię nakładkę na sedes.


  Cait + Alka (15 stycznia 2003)

  #794118

  agakuba

  Re: Nastawienie anty-nocnikowe

  Ja mam ten sam problem. Choć na początku „edukacji” Emi ochoczo siadała na nocnik i nawet na ogół udawało się nam coś do niego złapać, tak teraz nie ma na nią bata, żeby choć na nim siadła. Nie mam pojęcia co się jej w główce poprzewracało. Już mi ręce opadają ale nie chcę jej sadzać na siłe bo mi się kobietka całkiem zrazi.

  Agnieszka z Emilką (14.08.2003)

  #794119

  pepi1

  Re: Nastawienie anty-nocnikowe

  Myślę, że nie masz czym się martwić.
  Moja córcia w tym wieku uciekała przed nocnikiem jakby parzył i dałam jej spokój. I jakieś 3 tygonie temu zaczeła sama wołać i załatwiac się do nocnika . Także myślę, że to samo przyjdzie gdy dojrzeje do tego monentu.
  Pozdrawiamy.

  Renata i Natusia (12.03.03)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close