Nic nie rozumiem-pomóżcie

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #35016

  sasanka

  Dziewczyny, napisałam wczoraj posta o tym , że dostałam @ i cieszę się, bo to początek pierwszego cyklu starań po poronieniu…no ale dzieje się cos dziwnego, bo właściwie nic się nie dzieje. Myślałam, że skoro zaczęłam plamić tak jak zwykle to @ się rozkręci i będzie taka jak zawsze.Okazało się, że skończyło się na małym brązowym plamieniu, no bo nawet krwawieniem tego nazwać nie można. Pobolewa mnie czasem brzuch i ciągle latam do łazienki, sprawdzam czy może coś się dalej dzieje a tu nic. Już zgłupiałam. Niemożliwe, żebym była w ciąży, bo cały czas zabezpieczaliśmy się i dlatego ją wykluczam. Obserwuję i wsłuchuję się w moje ciało i już nie wiem nic. Niepokoję się na tyle, że wysłałam męża po test- zrobię jutro.
  A co Wy o tym myślicie? Co się dzieje? Miała któraś z Was cos takiego. Jestem w 32 dc.Nie biorę żadnych tabletek antykoncepcyjnych, żadnych dopalaczy, duphastonu i innych podobnych. Jem tylko folik i witaminy od 3 miesięcy.Co to?
  Pomóżcie.

  Milena+ aniołek 17.09.2003

  #458943

  jjjjjjjjjj

  Re: Nic nie rozumiem-pomóżcie

  może @ jeszcze się rozkręci, a może to :O), wszystklo jest możliwe, no to co że się zabezpieczaliście. W razie czego zrób test, a jak @ nie przyjdzie to idź do lekarza bo może hormonki coś szaleją, a może poprostu stres czy przeziębionko. Pozdrawiam

  JOVI (rozpoczynam 4 cykl starań)
  falvit i folik
  gg 1582733

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close