nie będzie prezentu na święta!

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #58925

  mahdia

  No niestety nie jestem dziś w dobrym humorze. Myślałm że będzie fasolka na święta ale niestety przyjechała dzisiaj @. Po ciężkich bojach z pęcherzykiem któremu trzeba było pomóc pęknąć bo sam się do tego nie kwapił – nic nie wynikło. No i zaczynam wszystko od nowa. Nowy cykl z Clo i biogonadyl 2000 na pękanie, no i USG obowiązkowo. To będzie mój trzeci cykl z Clo. Może do trzech razy sztuka jak myślicie? Dzisiaj mam rocznice – półtora roku po ślubie i ciągle jesteśmy sami………..wszystkie moje koleżanki mają dzieci tylko nie ja.
  pozdrawiam
  mahdia i wielka nadzieja na cud.

  #752689

  anaim

  Re: nie będzie prezentu na święta!

  Wiem, że to nie jest przyjemne, ale na pewno kiedyś się uda. Robisz wszystko w tym kierunku i to jest ważne. Ja też tak zawsze czekam przy okazji świąt, żeby się udało. A teraz twierdzę, że jak nasza dzidzia się pojawi, to będzie to już samym świętem w sobie.
  Życzę Ci powodzenia i bez względu na wszystko wesoych, udanych świąt…

  Ania  #752690

  ewe26

  Re: nie będzie prezentu na święta!

  Cześć może troszke nie na temat ale chciałam zapytać o kilka rzeczy. Jeżeli w kolejnym cyklu (już 10) nic nie wyjdzie to zaczynam brać takie leki jak Ty, czy mają jakieś uboczne skutki tj. pryszcze itp.. i czy wiesz przez ile cykli próbuje się z tymi lekami?
  ps. pewnie do trzech razy sztuka i za trzecim razem sie uda;))

  #752691

  talka

  Re: nie będzie prezentu na święta!

  Mimo że dzidziuś nie przyszedł tym razem, życzę dużo spokoju w te Święta, i duuużo Nadziei, że stanie się cud : )
  Talka

  #752692

  karla33

  Re: nie będzie prezentu na święta!

  Nie martw się, święta będą wtedy, kiedy pojawi się prezent.
  To będzie najpiękniejsze święto w Twoim życiu, a czy to grudzień, styczeń, luty… wszystko Ci będzie jedno. Życzę Ci spokojnych świąt niezależnie od tego kiedy one będą.

  Pozdrawiam
  Głowa do góry

  Karla33

  #752693

  mahdia

  do ewe26

  Nie zauwazyłam żadnych skutków ubocznych po lekach jakie zjadam. owszem wyskoczyło mi parę pryszczyków w ostatnim czasie, ale to efekt po odłożonych tabletkach antykoncepcyjnych. Ale to tylko na początku teraz jest OK. Nie masz się o co martwić. Trzymam kciuku za ciebie aby tych leków było jak naj mniej.
  Pozdrawim
  mahdia

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close