Nie chce Jeśc nowych pokarmów

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #83884

  rufus2004

  Dziewczyny, nie wiem co się dzieje, Maciuś ma pół roku a nie chce wogóle jeść nowych pokarmów. Jedynie co pije to soczek, ale juz o deserkach, jabłku a zupce to już wogóle moge zapomnieć. Płacze, pluje i na siłe nie chce w niego wmuszać. Kubuś wszystko co nowe jadł bez gadania, a ten mały nie wiem w kogo się wdał :))
  Prosze jeżeli wiecie co mam robić to poradzcie coś, bo już nie wiem co robić!!!

  mala mi

  #1226825

  buunia

  Re: Nie chce Jeśc nowych pokarmów

  a karmisz piersią? mamom karmiącym często trudniej zachęcić dzieci do jedzenia innego jedzonka, no bo najsmaczniejsze w świecie już dostają.. rada jest jedna próbować próbować próbować możesz dodawać swojego mleka do pokarmów, np. do kaszki jeśli podajesz, zacząc od malutkich ilości i trochę zwiększać jak polubi lub zachce.. póki co karm piersią przyjdzie czas kiedy zacznie jeść więcej ilościowo i jakościowo też.. choć są takie dzieci, np. moje – i tu się wyżalę, które nawet w wieku 11 miesięcy nic prócz matczynego mleka nie lubią i w ogóle nie mają łaknienia.. mimo to próbuję różności przemycać podsuwać zachęcać.. czasem na siłę ale to zupełnie nie pomaga, wręcz przeciwnie.. życzę powodzenia.

  Edited by buunia on 2006/12/07 14:06.  #1226826

  rufus2004

  Re: Nie chce Jeśc nowych pokarmów

  Dziękujęza odpowiedź, tylko ja karmię sztucznie i dlatego to dla mnie takie dziwne. Ale pocieszam siętym, że nie jestem sama i teraz wiem ze nie ma co go zmuszać do jedzenia nowych rzeczy.

  mala mi

  #1226827

  filokseria

  Re: Nie chce Jeśc nowych pokarmów

  Niedługo ja zacznę dokarmiać swojego smyka ciekawe jak to będzie… Będę trzymała za Was kciuki 🙂 żeby dzieciątko polubiło nowe smaki

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close