Nie daj sie Babo:-))))

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #62756

  nankin3

  Poszukuje aktywnych, pełnych zapału kobiet, które będąc w ciązy lub będąc młodymi matkami nie znalazły dla siebie swojego miejsca, gdzie mogłby pogadać, poćwiczyć, wypić sok marchwiowy lub kawę z cykorii i zostawic na dwie godziny swoje pociechy w dobrych rekach, by same nareszcie zadbać o siebie.
  Mam pomysł dla nas wszystkich, brakuje mi tylko madrych i chetnych „babek”, które maja w sobie siłę i energię do działania (mimo dużego brzucha lub płaczącego noworodka u pasa).
  Kłopot polega na tym, że poszukuje takich osób z terenu Trójmiasta. Jeżeli jesteś poszukujacą, trochę zagubioną przez sytuację kobietą, może znajdziemy na to radę. I nie bójcie się, to nie promocja „płynu do mycia podłóg, którym mozna tez umyć włosy”
  Pozdrawiam i czekam

  Malgorzata

  #797495

  kika210

  Re: Nie daj sie Babo:-))))

  Może podaj więcej szczególów?

  Ada 21m!
  ps.friko.pl  #797496

  nankin3

  Re: Nie daj sie Babo:-))))

  szczegóły są ogólne, na razie. Jak wiesz potrzeba jest matką wynalazków. Jestem w 6 miesiącu ciąży i brakuje mi strasznie aktywnosci fizycznej sprzed ciąży. Zaczęłam więc poszukiwać takiego mijsca w trójmieście(któree by nie było szkoła rodzenia bo na razie jakoś mnie tam nie ciągnie) i udało mi sie znaleźć jedynie zajęcia dla mam z dziećmi. I tak powstał w mojej głowie niecny plan – jeżeli nie moge dostać tego czego chcę od innych może powinnam sama sobie to dać. Zajęcia fizyczne to nie jedyye plan – plan to cała struktura wsparcia, aktywności, zaangażowania, wiedzy przeznaczonych dla kobiet w ciązy i młodych matek własnie. Wiele z nas jest gdzieś zawieszonych pomiędzy starym a nowym zyciem.Chciałabym im pomóc – sobie przez to również.
  Oto więc szczegóły (ogólne na razie) o które prosiłaś. Potrzebuję dziewczyn z głowa na klarku, otwartych na pomysły i gotowych do różńych poświęceń. Trzeba trochę przekroczyć siebie, żeby dostać więcej od życia niż się oczekuje.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close