Nie dam rady- chcę usunąć

Postów wyświetlanych: 12 - od 1 do 12 (wszystkich: 12)
 • Autor
  Wpisy
 • #36377

  lizka

  Nie wiem czemu piszę- może szukam rozgrzeszenia.
  Jestem w trakcie rozwodu z mężem. Ostatnio spotkaliśmy sie uzgadniać aspekty rozwodu, troszkę wypiliśmy i poniosło nas- efektem tego jestem w ciąży. Niestety nie chcę jej! Nie chcę mieć dziecka z facetem którego nie kocham ,który mnie zdradzał i oszukiwał. Chcę usunąć tą ciążę. Nie wiem jednak czy potem sobie z tym poradzę. Czy będę mogła żyć z tą świadomością i czy wyrzuty sumienia mnie nie zabiją…….
  Ale ja naprawdę nie chcę tego dziecka……………..

  #474991

  wasia

  dziewczyny – to chyba podpuszczanie !

  bez komentarza  #474992

  sroczka

  Re: Nie dam rady- chcę usunąć

  To jest dziecko, żywe dziecko, a nie tylko ciąża!! Więc ZABIJESZ własne dziecko, więc się zastanów porządnie zanim to zrobisz. Mnie wyrzuty sumienia doprowadziłyby pewnie do psychozy. Zobaczysz jeszcze pokochasz to maleństwo z całego serca i nie będziesz świata poza nim widzieć!!!

  Ela i Adaś 16.08.2003

  #474993

  daga25

  Re: Nie dam rady- chcę usunąć

  Ale za przeproszeniem, z facetem którego nie kochasz, zdradzał cię i oszukiwał, to pieprzyć się mogłaś?????? Trzeba było pomyśleć zawczasu [zlosc] Teraz to dziecko już w tobie rośnie i co z tego, że ojcem jest ktoś, kogo nie kochasz? Najważniejsze, żeby miało matkę. Usuwając zabijesz je. Twoja sprawa. Ja do końca życia nie umiałabym sobie spojrzeć w twarz, a odbicie każdego lustra waliłoby mnie po pysku! Wrrrrrr

  Daga i Zuziak 21 kwietnia 2003

  #474994

  ada77

  Re: Nie dam rady- chcę usunąć

  Nie myśl o tym w ten sposób, nie wolno Ci, nie wiem, czy rzeczywiście to Ty masz taki problem, czy szukasz rady dla kogoś, ale:
  to nie jest istotne kto jest ojcem dziecka i jaki masz stosunek do tego człowieka, to nawet najmnije ważna sprawa. Dziecko to nowy człowiek, nowe zycie, ktoś odrębny i przede wszystkim ktos kto powstał z Ciebie i Ciebie zamieszkuje. Rozwód nie ma nic do rzeczy!!!! Nie wiem czy znajdziesz tu rozgrzeszenie, ja chyba Ci go nie dam, ale będę do upadłego namawiawiała Cię do rozsądku, przemyslenia tego wszystko z właściwej perspektywy. A właściwa jest taka, że nosisz w sobie życie, o które wiele kobiet walczy latami, że w Twym brzuchu jest Ktoś kto Cię już intuicyjnie kocha, czeka na spotkanie z Tobą, jest od Ciebie całkowicie zależny i może ubogacac Twoje życie, sprawiac Ci przez lata radość, być Kims dla kogo warto żyć, kto nadaje sens zyciu, nawet jesli jest źle i beznadziejnie. Nawet jesli uznasz, że nie chcesz przyjąc tego szcześcia możesz przeciez oddac maleństwo do adopcji, bo na niemowlęta czekają tysiące wspaniałych ludzi, gotowych być rodzicami, kochać je nad życie. Ale ja myślę, że to Ty Je pokochasz do szaleństwa. Nie wspominając o tym, że kobiety przez lata cierpia po tym jak zabiły swoje dziecko, całe życie wyobrażają sobie co ono by teraz robiło, jak by wyglądało, kim by było, co by dziś robiło. I tak przez lata aż zwiariują, jak Marlin Monroe…Nie skazuj siebie na ten los. Ugłaskaj od mnie swoje maleństwo, ucałuj je i powiedz, że są juz ludzie, którzy mocno o nim myślą, życzą mu szczęścia i chcą by żyło!!!! I nie odbieraj mu tego życia, które mu dałas nie pytając go o zdanie, wszystko jedno czyzycie bedzie mu płynąć u Twojego boku czy też może wśród innych kochających je osób. Ważne by płynęło, być wiedział, że dzięki Tobie jest na świecie wspaniały człwoiek, na którego to maleństwo na pewno wyrośnie/

  ada77 i miki – 20 maj 2003

  #474995

  goha

  Re: Dziewczyny nie dajcie się sprowokować

  Ten post napisała osoba, która pojawia sie na naszym forum co jakiś czas, zawsze pod innym nickiem i umieszcza własnie TAKIE posty. Zajrzałam w jej profil, jak mozna się było spodziewać jet to jej jedyny post.

  Szkoda Waszej energii na dyskusję nad sytuacją, która nie istnieje. Znów sie rozpęta na forum, znów będzie nieprzyjemnie… nie dajmy sie tym razem!!!!

  GOHA i Dareczek 9 m-cy (02.04.03)  #474996

  kleeo

  Re: Nie dam rady- chcę usunąć

  ten post to zwykla prowokacja, szkoda slow na komentarz


  kleeo i Natalia (17m) gg 4443668

  #474997

  magdawroc

  Re: dziewczyny – to chyba podpuszczanie !

  Kto wie…różnie to bywa 🙁

  Madzia z Igą ( 7 lat) i Filem (4)

  #474998

  ewj

  Re: Dziewczyny nie dajcie się sprowokować

  Dokladnie!!! To jest czyste podpuszczanie!!! Nie zawracajmy sobie tym glowy!!! SZKODA CZASU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Edyta i Filipek 4.01.2003

  #474999

  kulki

  zgadzam się

  Jakoś nie ufam osobom, które założyły nowy login, żeby od razu tak zacząć – z grubej rury. Zgadzam się, że wygląda to na podpuchę.

  Kinga i córeczka [wg OM 17.02.2004]  #475000

  bebiko

  Re: Nie dam rady- chcę usunąć

  Podpucha, czy nie – pogadać mozna na różne tematy.
  Ale zdaje się, że tym razem to kulą w płot – to chyba nie to forum….Tutaj mamy inny profil zainteresowań….

  Bebiko, mama sierpniowej Zuzanki

  #475001

  ellenka25

  Re: Nie dam rady- chcę usunąć

  nie rozumiem tego posta, co to ma byc?
  wytłumaczenie?
  chcesz zebyśmy Ci udzieliły rozgrzeszenia?
  napisały – no tak faktycznie, racja biedna jestes…
  a dziecko???????????????????????

  a moze to faktycznie prowokacja…

  Ola z Natalią- 2czerwca2003

Postów wyświetlanych: 12 - od 1 do 12 (wszystkich: 12)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close