NIE TERAZ…

Wczoraj dostałam okres! A już myślałam, że może się udało. Jednak nie mam zamiaru się wściekać tylko przeczekać te kilka dni i brać się dalej do dzieła:))
Za tydzień idę do ginekologa i będę mieć robione wymazy na obecność wirusów itp. Dziewczyny, może któraś wie na czym to polega i czego mogę się z nich dowiedzieć?

Pozdrawiam wszystkie (a szczególnie Ninkę bo my jakoś tak razem – w tym samym czasie – próbuujemy)

Magda

2 odpowiedzi na pytanie: NIE TERAZ…

ninka Dodane ponad rok temu,

Re: NIE TERAZ…

Magda,nic się nie martw. U mnie 4 dc. Co ma być to będzie. Ja też za chwilke się staram. W tym miesiącu spróbuję z testami owu. Zobaczymy… Jak dostałam okres to nawet się trochę ucieszyłam mogłam sobie wypić piwko;-)) a bardzo je lubię. Do tematu podchodzę luzacko (do czasu)

Magda, zastanawiałam się co się z Tobą dzieje, bo trochę Cię nie było, ale widzę że wszystko ok.

pozdrawiam

Ninka

Dodane ponad rok temu,

Re: NIE TERAZ…

Weszłam tu pierwszy raz… i Ciebie Magdziuchu pamietam… A ty mnie??? pewnie nie. Zaraz Cie ofurkam… Pamietam Twojego posta, kedy byłas taka nieszczęsliwa po stracie dziecka i nam o tym powiedzialaś… Nie wiedzialam jak Ci pomóc i ciesze sie, że u Cibie nieco lepiej i próbujesz. Choć muszę Cie opitolić po troszku…MIałaś poczekac 6 miesiecy i doprowadzić swoj brzuszek i cały organizm (czyli nowy domek Twojego pzyszlego dzidziusia) do najlepszego zdrowia i porzadku… Właściwie na forum przeżyłam tylko dwie takie wiadomości -Twoją i Skally ( całkiem niedawno). NIe powiem , ze wiem co czujecie… Czasem , kiedy mam czarne myśli, dociera do mnie to jak przez mgłe… troszkę może rozumiem, ale nie chciałabym sie o tym przekonać…
NIe chcialabym tez żebyś znowu cierpiała, dlatego Cię ochrzaniam tak troszkę i tak gderam o tym, żebyś sie nie spieszyła… Im bardziej Twoj organizm odpocznie, tym lepiej.
Zyczę Ci wszystkiego dobrego i spełnienia wszystkich marzeń, życze Ci dzidziusia i głeboko wierzę że Ci się uda.

Pozdrawiam
Bruni i Filipek
termin 22 kwietnia

Znasz odpowiedź na pytanie: NIE TERAZ…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
ile kosztuje esputicon?
no właśnie ile kosztuje esputicon? i czy jest na recepte? ola
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Menu 9-cio miesięczniaka
Po skończeniu 9 miesięcu można zacząć wprowadzać do diety dziecka produkty zawierające gluten; czyli chlebek, biszkopty itp. Nie wiem tylk jak mam je podać Majce, tzn. jak duże kawałki ?
Czytaj dalej